Burkina Faso
Indonesia
Nigeria

Match Calendar

period
settings
countries
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
Saturday, 20 April 2024
20 Apr 00:00 00:00 fin
Operario-PR
0-0 1-0
Avai
0-0
B
0-0
1-0
20 Apr 00:30 00:30 fin
Union La Calera 3
0-0 0-1
Everton De Vina 4
6-11
PD
0-0
0-1
20 Apr 00:30 00:30 fin
2 De Mayo 1
0-1 0-2
Cerro Porteno
18-23
PD/AP
0-1
0-2
20 Apr 01:00 01:00 fin
Mazatlan FC 1
0-0 0-2
FC Juarez
15-12
LMX/CL
0-0
0-2
20 Apr 01:00 01:00 fin
Atlas (W)
0-1 0-1
U.A.N.L. - Tigres (W)
14-34
LMXW/CL
0-1
0-1
20 Apr 01:00 01:00 fin
Cienciano
0-0 0-2
Deportivo Garcilaso
20-8
L1/AP
0-0
0-2
20 Apr 01:00 01:00 ftr
Santiago FC
Artesanos Metepec FC
26-16
LPB
20 Apr 01:00 01:00 fin
CD Victoria
0-0 0-1
Lobos Upnfm
17-9
LN/CL
0-0
0-1
20 Apr 01:10 01:10 fin
Bucaramanga
1-1 2-3
Chico
32-15
PA/AP
1-1
2-3
20 Apr 01:30 01:30 ftr
Calor De San Pedro
Colima FC
14-12
LPAG1
20 Apr 02:00 02:00 canc
Chihuahua FC
Ua Zacatecas
33-31
LPAG1
20 Apr 03:00 03:00 fin
Atletico San Luis 3
1-2 1-5
Toluca 2
13-29
LMX/CL
1-2
1-5
20 Apr 03:00 03:00 fin
Green Gully
1-1 1-2
Port Melbourne
8-15
VIC
1-1
1-2
20 Apr 03:10 03:10 fin
Club Tijuana 3
0-1 3-1
Puebla 2 1
11-5
LMX/CL
0-1
3-1
20 Apr 04:00 04:00 fin
Ska-Khabarovsk
1-0 3-0
Enisey 2
31-36
1L
1-0
3-0
20 Apr 04:30 04:30 fin
Devonport City
0-0 1-1
South Hobart
10-10
TAS
0-0
1-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Kyoto Sanga 1
0-0 0-1
Albirex Niigata 1
6-9
JL
0-0
0-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Sagan Tosu 2
2-1 4-2
Kashima Antlers
4-13
JL
2-1
4-2
20 Apr 05:00 05:00 fin
Fagiano Okayama
2-0 2-0
Roasso Kumamoto
19-12
JL2
2-0
2-0
20 Apr 05:00 05:00 fin
Fujieda MYFC 2
0-1 0-1
Tokushima Vortis 2
8-5
JL2
0-1
0-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Montedio Yamagata 1
1-0 2-1
Ehime FC 4
13-15
JL2
1-0
2-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Shimizu S-Pulse
1-0 3-2
Vegalta Sendai 1
22-17
JL2
1-0
3-2
20 Apr 05:00 05:00 fin
Ventforet Kofu
3-0 4-1
Thespakusatsu Gunma 1
15-6
JL2
3-0
4-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Grulla Morioka
1-1 1-1
FC Ryukyu
8-15
JL3
1-1
1-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Matsumoto Yamaga
0-0 2-1
Kamatamare Sanuki
10-6
JL3
0-0
2-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Suwon FC 2
0-1 2-1
Jeju United FC 3 1
9-10
K1
0-1
2-1
20 Apr 05:00 05:00 fin
Bucheon FC 1995
1-1 1-3
Busan I Park
8-9
K2
1-1
1-3
20 Apr 05:00 05:00 fin
Busan Transport.Corp
2-2 2-3
Gimhae City
0-11
K3
2-2
2-3
20 Apr 05:00 05:00 fin
Chuncheon FC
2-0 2-0
Ulsan Citizen
4-9
K3
2-0
2-0
20 Apr 05:00 05:00 fin
Daegu FC Reserves
1-1 1-4
Siheung Citizen
3-13
K3
1-1
1-4
20 Apr 05:00 05:00 fin
Tigers FC
1-0 2-2
Canberra FC
3-3
CAP
1-0
2-2
20 Apr 05:00 05:00 fin
Manningham United Blues
1-0 1-3
Hume City
9-19
VIC
1-0
1-3
20 Apr 05:00 05:00 fin
Oconnor Knights
0-1 2-1
Tuggeranong United
3-0
CAP
0-1
2-1
20 Apr 05:00 05:00 ftr
Langwarrin SC
Melbourne Victory II
13-20
VIC2
20 Apr 05:00 05:00 ftr
North Geelong
Eastern Lions SC
0-8
VIC2
20 Apr 05:30 05:30 fin
Western Sydney
0-2 1-2
Melbourne City 3
34-33
AL
0-2
1-2
20 Apr 05:30 05:30 ftr
Campbelltown City
Adelaide Comets
13-12
STH
20 Apr 05:30 05:30 ftr
Adelaide Victory
Fulham United
7-11
SSL
20 Apr 05:30 05:30 ftr
Playford City Patriots
Vipers FC
15-1
SSL
20 Apr 05:30 05:30 ftr
Sturt Lions
West Adelaide
4-8
SSL
20 Apr 06:00 06:00 2hf
Avispa Fukuoka
0-1 1-2
Jubilo Iwata
10-9
JL
0-1
1-2
20 Apr 06:00 06:00 2hf
Shonan Bellmare
0-0 0-0
Vissel Kobe
6-14
JL
0-0
0-0
20 Apr 06:00 06:00 ftr
Magic United Tfa
Taringa Rovers
12-6
QSL3
20 Apr 06:45 06:45 ftr
Launceston City
Clarence Zebras
4-3
TAS
20 Apr 07:00 07:00 1hf
Shenyang Urban
1-1
Jiangxi Liansheng
5-2
CL
1-1
20 Apr 07:00 07:00 1hf
Changchun Xidu
0-1
Shaanxi Union
2R
0-1
20 Apr 07:00 07:00 1hf
Kawasaki Frontale
0-0
Tokyo Verdy
7-8
JL
0-0
20 Apr 07:00 07:00 1hf
Urawa Red Diamonds
0-0
Gamba Osaka
11-12
JL
0-0
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Armadale
Perth SC
3-6
WST
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Balcatta
Inglewood United
2-0
WST
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Bayswater City
Perth Glory Youth
7-8
WST
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Ecu Joondalup
Fremantle City FC
8-7
WST
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Floreat Athena
Stirling Lions
10-9
WST
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Southern
Sham Shui Po
9-0
PR
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Wofoo Tai Po
Kitchee SC
12-12
PR
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Don Bosco Garelli
Mendiola FC
0-3
PFL
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Bankstown Berries FC
Unsw FC
11-11
NSW2
20 Apr 07:00 07:00 ftr
Western Knights
Olympic Kingsway
13-10
WST
20 Apr 07:30 07:30 1hf
Melbourne Victory
0-0
Brisbane Roar FC
41-29
AL
0-0
20 Apr 07:30 07:30 1hf
Shanghai Jiading
0-0
Qingdao Red Lions
5-7
CL
0-0
20 Apr 07:30 07:30 1hf
FC Seoul
0-0
Jeonbuk Motors
9-6
K1
0-0
20 Apr 07:30 07:30 1hf
Pohang Steelers
0-0
Sangju Sangmu FC
16-15
K1
0-0
20 Apr 07:30 07:30 1hf
Seongnam FC
0-0
Cheongju FC
7-9
K2
0-0
20 Apr 07:30 07:30 ftr
Adelaide Raiders
White City
12-9
STH
20 Apr 07:30 07:30 post
Valentine Phoenix
Newcastle Olympic
16-10
NNSW
20 Apr 07:30 07:30 ftr
Eastern Suburbs
Broadbeach United
10-12
QSL2
20 Apr 08:00 08:00 sch
Persib Bandung
Persebaya Surabaya
56-39
L1
20 Apr 08:00 08:00 sch
Persik Kediri
Persita Tangerang
46-32
L1
20 Apr 08:00 08:00 sch
Metaloglobus
Unirea Dej
4-4
L2/RGS
20 Apr 08:00 08:00 sch
CS Tunari
Concordia
1-9
L2/RGS
20 Apr 08:00 08:00 sch
Ural 2
Akron Togliatti 2
5-1
2LBG4
20 Apr 08:00 08:00 ftr
Redlands United
Queensland Lions
2-15
QSL
20 Apr 08:00 08:00 ftr
Western Pride
Mitchelton
1-0
QSL2
20 Apr 08:00 08:00 ftr
Maroochydore FC
Bayside United
10-3
QSL3
20 Apr 08:00 08:00 ftr
Souths United
North Star
6-10
QSL3
20 Apr 08:15 08:15 sch
Vyskov
FC Zbrojovka Brno
42-30
FNL
20 Apr 08:15 08:15 ftr
Altona Magic
Melbourne Knights
7-13
VIC
20 Apr 08:15 08:15 ftr
Wolves FC
Moreton Bay United
16-10
QSL
20 Apr 08:30 08:30 sch
Tyumen
Neftekhimik
40-37
1L
20 Apr 09:00 09:00 sch
FC Kaysar
FC Atyrau
0-3
PR
20 Apr 09:00 09:00 sch
FC Ufa
Krasnodar 2
11-12
SLDA
20 Apr 09:00 09:00 ftr
Dandenong Thunder
Avondale FC
8-19
VIC
20 Apr 09:00 09:00 ftr
ST George FC
Hills United
10-9
NSW
20 Apr 09:00 09:00 ftr
Dunbar Rovers FC
Macarthur Rams
7-11
NSW2
20 Apr 09:00 09:00 ftr
SD Raiders
Northbridge FC Bulls
14-22
NSW2
20 Apr 09:00 09:00 ftr
Inter (U19)
Cagliari (U19)
24-14
CP1
20 Apr 09:00 09:00 sch
Zhenis
Turon Yaypan
3-0
PR
20 Apr 09:30 09:30 sch
Corvinul Hunedoara
CS Mioveni
5-3
L2/PGS
20 Apr 09:30 09:30 sch
FC Nomme United
Tallinna Kalev
4-6
MEIS
20 Apr 09:30 09:30 ftr
Adelaide Cobras
Western Strikers
6-8
SSL
20 Apr 09:45 09:45 sch
Macarthur FC
Sydney FC
38-38
AL
20 Apr 09:45 09:45 ftr
Tuloy
Global Cebu
3-3
PFL
20 Apr 09:45 09:45 ftr
Dinaz Vyshhorod
Khust
4-12
1D/RGS
20 Apr 10:00 10:00 sch
Fulham (U18)
Chelsea (U18)
37-47
U18
20 Apr 10:00 10:00 sch
Reading (U18)
Southampton (U18)
11-17
U18
20 Apr 10:00 10:00 sch
Sunderland (U18)
Liverpool (U18)
15-29
U18
20 Apr 10:00 10:00 sch
Wolverhampton (U18)
Newcastle (U18)
29-26
U18
20 Apr 10:00 10:00 sch
Penafiel
Pacos Ferreira
34-44
L2
20 Apr 10:00 10:00 sch
Sporting Covilha
SC Braga B
6-17
L3PG
20 Apr 10:00 10:00 sch
Levante (W)
Real Madrid (W)
44-55
PDW
20 Apr 10:00 10:00 sch
FK Novosibirsk
Rotor Volgograd
15-11
SLDA
20 Apr 10:00 10:00 ftr
Kiruna FF
Umea FC Akademi
6-6
2DN
20 Apr 10:00 10:00 ftr
Ringsted IF
AB Tarnby
0-0
DS/RGS
20 Apr 10:00 10:00 ftr
B 1908
Kfum BK Roskilde
0-3
DS/RGS
20 Apr 10:00 10:00 ftr
Bidco United
Posta Rangers FC
17-22
PR
20 Apr 10:00 10:00 ftr
Kariobangi Sharks
Nzoia Sugar
13-9
PR
20 Apr 10:30 10:30 sch
Sprint Jeloy
Skjervoy
6-6
3DG6
20 Apr 10:30 10:30 sch
Olimpia Grudziadz
Wisla Pulawy
30-35
2L
20 Apr 10:30 10:30 sch
Istanbulspor AS
Fatih Karagumruk AS
19-30
SL
20 Apr 10:30 10:30 sch
Bandirmaspor
Tuzlaspor
46-32
1L
20 Apr 10:30 10:30 ftr
Mindil Aces
Port Darwin
3-3
NTH
20 Apr 10:30 10:30 ftr
Phrae United
Ayutthaya United
16-22
TL2
20 Apr 10:30 10:30 sch
Nyiregyhaza
Vasas
64-57
NBII
20 Apr 10:45 10:45 ftr
SCR Altach (Am)
FC Pinzgau
25-31
WST
20 Apr 11:00 11:00 sch
Chengdu Qianbao
Sichuan Jiuniu
15-8
SL
20 Apr 11:00 11:00 sch
Brondby (W)
HB Koge (W)
7-5
KLW/CGS
20 Apr 11:00 11:00 sch
Arsenal (U18)
Aston Villa (U18)
38-17
U18
20 Apr 11:00 11:00 sch
Blackburn (U18)
Leeds (U18)
18-27
U18
20 Apr 11:00 11:00 sch
Derby (U18)
Everton (U18)
31-21
U18
20 Apr 11:00 11:00 sch
Leicester (U18)
West Ham (U18)
25-43
U18
20 Apr 11:00 11:00 sch
Samtredia
Torpedo Kutaisi
6-16
EL
20 Apr 11:00 11:00 sch
FC Kaiserslautern
SV Wehen
29-31
2BL
20 Apr 11:00 11:00 sch
FC Eilenburg
FSV Zwickau
30-38
N-E
20 Apr 11:00 11:00 sch
Lysekloster
Arendal
0-6
2DG1
20 Apr 11:00 11:00 sch
Djerv 1919
Floro
3-0
3DG1
20 Apr 11:00 11:00 sch
Odd Ballklubb 2
Staal Jorpeland
1-2
3DG2
20 Apr 11:00 11:00 sch
Rubin
Lokomotiv Moscow
32-37
RFPL
20 Apr 11:00 11:00 sch
Sandvikens IF
Osters IF
3-7
SUPE
20 Apr 11:00 11:00 sch
Skovde AIK
Trelleborgs FF
4-3
SUPE
20 Apr 11:00 11:00 sch
AFC Eskilstuna
Assyriska FF
1-4
EN
20 Apr 11:00 11:00 sch
Rosengard
Onsala
3-1
ES
20 Apr 11:00 11:00 sch
BG Pathum United
Chonburi FC
41-25
TL
20 Apr 11:00 11:00 sch
Roa (W)
Valerenga (W)
9-6
TSW
20 Apr 11:00 11:00 sch
Dinamo Kirov
Orenburg 2
3-1
2LBG4
20 Apr 11:00 11:00 sch
Nizhny Novgorod II
Nosta
0-5
2LBG4
20 Apr 11:00 11:00 sch
Veles Moscow
Metallurg Lipetsk
4-6
SLDA
20 Apr 11:00 11:00 sch
Kaluga
Irtysh Omsk
7-6
SLDA
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Asa Aarhus (W)
BSF (W)
0-1
D1W/PGS
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Sundby BK (W)
Varde (W)
3-6
D1W/PGS
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Dueneberger SV
Harksheide
11-31
OHA
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Anker Wismar
Rostocker FC 1895
13-13
ONN
20 Apr 11:00 11:00 ftr
FC Bremerhaven
Brinkumer SV
37-14
OBR
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Atalanta (U19)
Juventus (U19)
17-16
CP1
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Stenungsunds IF
Ahlafors IF
9-4
2DNG
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Vanersborgs FK
Vanersborgs IF
6-3
2DNG
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Froesoe IF
Bodens BK
0-4
2DN
20 Apr 11:00 11:00 ftr
IFK Osteraker
Dalkurd FF
4-0
2DNS
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Bergdalens IK
Jonsereds IF
0-0
2DVG
20 Apr 11:00 11:00 ftr
TS Woltmershausen
SV Hemelingen
14-34
OBR
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Allerod
Frederikssund
0-3
DS/PGS
20 Apr 11:00 11:00 ftr
Oks
Norresundby
1-3
DS/PGS
20 Apr 11:10 11:10 sch
FC Minsk
Naftan
1-3
PR
20 Apr 11:15 11:15 sch
Altrincham
Oxford City
74-33
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Barnet
Kidderminster
83-46
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Boreham Wood
Ebbsfleet United
51-53
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Chesterfield
Maidenhead
95-58
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Dagenham & Redbridge
Aldershot Town
55-68
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Dorking Wanderers
Hartlepool
45-57
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Eastleigh
FC Halifax Town
59-68
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Gateshead
Bromley
72-81
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Oldham
Wealdstone
63-53
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Solihull Moors
York
73-53
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Southend
Rochdale
75-59
NL
20 Apr 11:15 11:15 sch
Woking
AFC Fylde
52-55
NL
20 Apr 11:30 11:30 sch
Guangxi Bushan
Rizhao Yuqi
2R
20 Apr 11:30 11:30 sch
Leicester
West Brom
88-72
ECH
20 Apr 11:30 11:30 sch
Crewe
Wrexham
70-82
EL2
20 Apr 11:30 11:30 sch
Bristol City (W)
Liverpool (W)
6-29
WSL
20 Apr 11:30 11:30 sch
Barcelona (W)
Chelsea (W)
FS
20 Apr 11:30 11:30 sch
ZFC Meuselwitz
VSG Altglienicke
34-47
N-E
20 Apr 11:30 11:30 sch
Ordabasy
FC Kyzyl-Zhar SK
7-7
PR
20 Apr 11:30 11:30 sch
Aberdeen
Celtic
SF
20 Apr 11:30 11:30 sch
Police Tero
Uthai Thani
21-26
TL
20 Apr 11:30 11:30 sch
Siroki Brijeg
Igman Konjic
32-27
PR
20 Apr 11:30 11:30 sch
Spartak Kostroma
Mashuk-KMV
16-11
SLDA
20 Apr 11:30 11:30 ftr
Vildbjerg (W)
Solroed FC (W)
0-4
D1W/PGS
20 Apr 11:30 11:30 ftr
Weiche Flensburg II
Eckernforder SV
11-17
OFL
20 Apr 11:30 11:30 ftr
Melita FC
Marsa Malta
22-11
CL/PGS
20 Apr 11:30 11:30 sch
VSK Aarhus
Naesby
1-0
3D/PGS
20 Apr 11:30 11:30 ftr
Marienlyst
Kjellerup
3-1
DS/PGS
20 Apr 11:35 11:35 sch
Wuhan Three Towns
Changchun Yatai
4-3
SL
20 Apr 12:00 12:00 sch
Nantong Zhiyun
Shanghai Shenhua
5-16
SL
20 Apr 12:00 12:00 sch
Hobro
FC Fredericia
4-3
1D/PGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
West Brom (U18)
Norwich (U18)
22-13
U18
20 Apr 12:00 12:00 sch
HJK Helsinki
IFK Mariehamn
3-4
VEI
20 Apr 12:00 12:00 sch
Dynamo Dresden
FC Viktoria Koln
55-45
3LG
20 Apr 12:00 12:00 sch
Erzgebirge Aue
Spvgg Unterhaching
49-49
3LG
20 Apr 12:00 12:00 sch
Hallescher FC
SC Verl
32-46
3LG
20 Apr 12:00 12:00 sch
TSV 1860 Munich
FC Saarbrucken
42-52
3LG
20 Apr 12:00 12:00 sch
VFB Lubeck
Borussia Dortmund II
27-46
3LG
20 Apr 12:00 12:00 sch
Ansbach
Bayern Munich II
32-45
BAY
20 Apr 12:00 12:00 sch
Spvgg Greuther Furth II
DJK Vilzing
45-63
BAY
20 Apr 12:00 12:00 sch
TSV Aubstadt
FV Illertissen
54-49
BAY
20 Apr 12:00 12:00 sch
FC Bocholt
Rot-Weiss Ahlen
52-24
WST
20 Apr 12:00 12:00 sch
FC Duren
Fortuna Koln
43-51
WST
20 Apr 12:00 12:00 sch
FC Koln II
SSVG Velbert
43-22
WST
20 Apr 12:00 12:00 sch
SC Paderborn 07 II
Alemannia Aachen
35-64
WST
20 Apr 12:00 12:00 sch
Bahlinger SC
VFR Aalen
39-33
S-W
20 Apr 12:00 12:00 sch
FC 08 Homburg
Tus Koblenz
49-15
S-W
20 Apr 12:00 12:00 sch
FC Astoria Walldorf
FSV Mainz 05 II
34-41
S-W
20 Apr 12:00 12:00 sch
Kickers Offenbach
TSG Balingen
43-22
S-W
20 Apr 12:00 12:00 sch
SGV Freiberg
KSV Hessen Kassel
51-37
S-W
20 Apr 12:00 12:00 sch
TSV Havelse
Weiche Flensburg
42-31
NTH
20 Apr 12:00 12:00 sch
Frankfurt (W)
Nuernberg
BLW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Bali United Pusam
Bhayangkara FC
52-23
L1
20 Apr 12:00 12:00 sch
PSS Sleman
Martapura FC
35-47
L1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Ascoli
Modena
33-39
B
20 Apr 12:00 12:00 sch
Bari
Pisa
35-43
B
20 Apr 12:00 12:00 sch
Brescia
Ternana
45-36
B
20 Apr 12:00 12:00 sch
Feralpisalo
Como
31-64
B
20 Apr 12:00 12:00 sch
Ajax (W)
VV Alkmaar (W)
45-18
EVW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Pec Zwolle (W)
Telstar (W)
25-12
EVW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Brattvag
Notodden
3-1
2DG1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Vard Haugesund
Sotra
3-4
2DG1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Gjovik-LYN
Strindheim
0-3
2DG2
20 Apr 12:00 12:00 sch
Askoy
Stord Il
2-1
3DG1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Bjarg
Ardal
3-0
3DG1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Il Froeya
Foerde
0-4
3DG1
20 Apr 12:00 12:00 sch
Vigoer
Vindbjart
0-6
3DG2
20 Apr 12:00 12:00 sch
Gamle Oslo
Nordstrand
6-4
3DG3
20 Apr 12:00 12:00 sch
Skeid 2
Flint
4-1
3DG3
20 Apr 12:00 12:00 sch
Skjetten
Skedsmo
6-0
3DG5
20 Apr 12:00 12:00 sch
Arna-Bjornar (W)
Stabaek (W)
1-3
TSW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Asane (W)
Sandviken (W)
2-3
TSW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Fyllingsdalen (W)
Bodoe-Glimt
4-9
1DW
20 Apr 12:00 12:00 sch
Celta Vigo
Las Palmas
28-37
PD
20 Apr 12:00 12:00 sch
Amorebieta
Valladolid
37-58
SD
20 Apr 12:00 12:00 sch
Khonkaen United
Trat FC
26-21
TL
20 Apr 12:00 12:00 sch
Poli Iasi
FC Voluntari
1-7
L1/RGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Luki-Energiya
Torpedo Vladimir
7-9
2LBG2
20 Apr 12:00 12:00 sch
Rubin 2
Lada Togliatti
7-1
2LBG4
20 Apr 12:00 12:00 sch
Dynamo Stavropol
Druzhba Maykop
2-3
SLDB
20 Apr 12:00 12:00 sch
Spisska Nova Ves
Slavoj Trebisov
6-26
2L
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC THY-Thisted (W)
Odense (W)
3-10
KLW/PGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Naestved HG (W)
Aalborg (W)
1-6
KLW/PGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
DJK Gebenbach
SV Fortuna Regensburg
28-19
OBN
20 Apr 12:00 12:00 ftr
VFB Eichstatt
Spvgg Bayern Hof
40-29
OBN
20 Apr 12:00 12:00 ftr
1896 Rain Am Lech
FC Deisenhofen
27-32
OBS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Ludwigsfelder
FC Grimma
15-10
ONS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Magdeburg II
Union Sandersdorf
29-22
ONS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Motor Marienberg
VFB Auerbach
10-19
ONS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
VFB Krieschow
Germania Halberstadt
22-29
ONS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
VFC Plauen
Einheit Wernigerode
31-14
ONS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Meppen II
MTV Eintracht Celle
24-14
ON
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Schoeningen
BW Bornreihe
19-15
ON
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Schwarz-Weiss Rehden
SSV Vorsfelde
26-24
ON
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Heider SV
TSV Bordesholm
19-13
OFL
20 Apr 12:00 12:00 ftr
TSB Flensburg
Oldenburger SV
37-16
OFL
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC Holzhausen
FSV Hollenbach
14-31
OBW
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC Normannia Gmund
SV Oberachern
29-23
OBW
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FV Ravensburg
Atsv Mutschelbach
19-23
OBW
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC Giessen
Adler Weidenhausen
34-21
OHE
20 Apr 12:00 12:00 ftr
VFB Marburg
FC 1906 Erlensee
23-12
OHE
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Tura Bremen
SC Vahr-Blockdiek
11-15
OBR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Bandari
KCB
19-16
PR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC Talanta
Nairobi City Stars
18-12
PR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Shabana
Homeboyz
10-18
PR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Gzira United
Birkirkara
9-13
PR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Hamrun Spartans
ST Lucia
23-3
PR
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Attard
Tarxien Rainbows
6-13
CL/RGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Bergnasets AIK
Team TG FF
6-6
2DN
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Lucksta
Taftea
1-4
2DN
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Ytterhogdals IK
Gottne
6-3
2DN
20 Apr 12:00 12:00 ftr
IFK Simrishamn
Osterlen FF
7-7
2DSG
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Rappe Goif
FK Karlskrona
0-7
2DSG
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Husqvarna FF
Laholms FK
3-6
2DVG
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Nakhon Si United
Kasetsart FC
25-9
TL2
20 Apr 12:00 12:00 canc
Optik Rathenow
CFC Hertha 06
13-19
ONN
20 Apr 12:00 12:00 canc
Avaldsnes (W)
Stabaek (W)
0-3
TSW
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Bronshoj
Karlslunde IF
3-3
DS/PGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Aarhus Fremad
Nykobing FC
3-0
2D/PGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Frem
Avarta
3-0
3D/PGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Hik
Thisted FC
3-0
2D/RGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Skive
Brabrand
0-0
2D/RGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Oure
Vejgaard
0-3
3D/RGS
20 Apr 12:00 12:00 sch
Young Boys FD
Holstebro
0-0
3D/RGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
B 1909
Odder Igf
0-3
DS/PGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Hobro II
Dalum
1-3
DS/RGS
20 Apr 12:00 12:00 ftr
Bumprom Gomel
Belshina Bobruisk
3-6
1D
20 Apr 12:00 12:00 sch
Radnicki 1923
Cukaricki
0-0
SLCG
20 Apr 12:00 12:00 sch
Rodina 2
FC Chayka
8-11
SLDA
20 Apr 12:00 12:00 ftr
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
Usc Paloma
11-28
OHA
20 Apr 12:15 12:15 sch
Pirin Blagoevgrad
Cherno More Varna
29-61
FPL
20 Apr 12:30 12:30 sch
SV Stripfing-Weiden
FC Dornbirn 1913
26-22
2L
20 Apr 12:30 12:30 sch
Qarabag
Qabala
72-16
PR
20 Apr 12:30 12:30 sch
Juventus (W)
Sassuolo (W)
4-6
AW/CGS
20 Apr 12:30 12:30 sch
GVVV
Noordwijk
47-31
TD
20 Apr 12:30 12:30 sch
Koninklijke HFC
Excelsior Maassluis
42-22
TD
20 Apr 12:30 12:30 sch
Scheveningen
HHC
27-41
TD
20 Apr 12:30 12:30 sch
Puskas Academy
Paks
43-50
NBI
20 Apr 12:30 12:30 ftr
Philippine Army FC
Taguig
0-6
PFL
20 Apr 12:30 12:30 ftr
FC Ismaning
TSV Dachau
17-21
OBS
20 Apr 12:30 12:30 ftr
Offenburger FV
Goeppinger SV
7-35
OBW
20 Apr 12:30 12:30 ftr
KSV Baunatal
SC Waldgirmes
37-16
OHE
20 Apr 12:50 12:50 ftr
NK Dubrava
Croatia Zmijavci
18-18
1NL
20 Apr 13:00 13:00 sch
Laci
FK Egnatia
38-57
SL
20 Apr 13:00 13:00 sch
FK Jablonec
FC Fastav Zlin
28-24
1L
20 Apr 13:00 13:00 sch
Karvina
Bohemians 1905
21-31
1L
20 Apr 13:00 13:00 sch
Sparta Praha
Banik Ostrava
70-44
1L
20 Apr 13:00 13:00 sch
Northampton
Exeter
59-58
EL1
20 Apr 13:00 13:00 sch
Eps
Vifk
0-0
YKK
20 Apr 13:00 13:00 sch
KPV
FCV
3-0
YKK
20 Apr 13:00 13:00 sch
Rops
JJK
0-3
YKK
20 Apr 13:00 13:00 sch
Japs
PK-35 Vantaa
0-3
YKKO
20 Apr 13:00 13:00 sch
Jippo
KTP
3-3
YKKO
20 Apr 13:00 13:00 sch
SJK Akatemia
FF Jaro
3-3
YKKO
20 Apr 13:00 13:00 sch
TPS
Mikkelin Palloilijat
0-0
YKKO
20 Apr 13:00 13:00 sch
Honka (W)
HJK Helsinki (W)
0-3
KLW
20 Apr 13:00 13:00 sch
HPS (W)
Kups (W)
3-3
KLW
20 Apr 13:00 13:00 sch
Rodez
Auxerre
47-61
L2
20 Apr 13:00 13:00 sch
Sparta Selemet
Victoria Bardar
7-10
SLQG
20 Apr 13:00 13:00 sch
Speranta Drochia
FC Floresti
1-15
SLQG
20 Apr 13:00 13:00 sch
Univer Oguzsport
CSCT Saksan
7-12
SLQG
20 Apr 13:00 13:00 sch
AFC
Katwijk
45-53
TD
20 Apr 13:00 13:00 sch
Quick Boys
Kozakken Boys
56-19
TD
20 Apr 13:00 13:00 sch
Rijnsburgse Boys
Acv Assen
35-42
TD
20 Apr 13:00 13:00 sch
Stjordals Blink
Follo
4-3
2DG2
20 Apr 13:00 13:00 sch
Loddefjord
Fana
3-3
3DG1
20 Apr 13:00 13:00 sch
Mandalskameratene
Sola
1-4
3DG2
20 Apr 13:00 13:00 sch
Asker
Frigg
4-0
3DG3
20 Apr 13:00 13:00 sch
Baerum
Aaskollen
6-0
3DG3
20 Apr 13:00 13:00 sch
Byasen
Rana FK
4-6
3DG4
20 Apr 13:00 13:00 sch
Nardo
Orkla
6-1
3DG4
20 Apr 13:00 13:00 sch
Tiller
Verdal
3-1
3DG4
20 Apr 13:00 13:00 sch
Ready
Bjoerkelangen
1-3
3DG5
20 Apr 13:00 13:00 sch
Honefoss (W)
Viking (W)
9-3
1DW
20 Apr 13:00 13:00 sch
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
47-32
EK
20 Apr 13:00 13:00 sch
GKS Tychy
Resovia Rzeszow
45-25
1L
20 Apr 13:00 13:00 sch
Torreense
U. Leiria
41-36
L2
20 Apr 13:00 13:00 sch
Radomlje
NS Mura
27-32
1L
20 Apr 13:00 13:00 sch
Golden Arrows
Royal Am
27-27
PSL
20 Apr 13:00 13:00 sch
IFK Goteborg
IFK Norrkoping
3-3
ALLS
20 Apr 13:00 13:00 sch
IK Sirius
IFK Varnamo
6-1
ALLS
20 Apr 13:00 13:00 sch
Ostersunds FK
Orgryte
3-1
SUPE
20 Apr 13:00 13:00 sch
Utsiktens BK
GIF Sundsvall
5-6
SUPE
20 Apr 13:00 13:00 sch
Vaxjo DFF (W)
Kif Orebro DFF (W)
0-0
DW