Afghanistan
Angola
Argentina
Asia (AFC)
Asian Games
Australia
Belgium-Netherlands
Brazil
Burkina Faso
Central American & Caribbean Games
Central American Games
Congo DR
Denmark
England
Europe (UEFA)
FYR Macedonia
Finland
Germany
Greece
International Tournaments
Italy
Mediterranean Games
Mexico
National
Nepal
North & Central America (Concacaf)
Palestine
Pan American Games
Panama
Russia
Scandinavia
Serbia And Montenegro
South American Games
Spain
Syria
USA
Venezuela
World (FIFA)
Yemen
Zimbabwe

Premier LeaguePremier League - Russia

20 Jul 2024 - 20 Jul 2024
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
Sunday, 28 July 2024
28 Jul 12:00 12:00 sch
Khimki
Spartak Moscow
0-0
RFPL
28 Jul 14:30 14:30 sch
Orenburg
Akhmat Grozny
0-0
RFPL
28 Jul 17:00 17:00 sch
Krasnodar
FK Makhachkala
0-0
RFPL
Saturday, 27 July 2024
27 Jul 12:00 12:00 sch
Nizhny Novgorod
CSKA Moscow
0-0
RFPL
27 Jul 14:30 14:30 sch
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
0-0
RFPL
27 Jul 14:30 14:30 sch
Rubin
Zenit Saint Petersburg
0-0
RFPL
27 Jul 17:00 17:00 sch
Fakel Voronezh
Akron Togliatti
0-0
RFPL
Friday, 26 July 2024
26 Jul 15:00 15:00 sch
Krylya Sovetov
FC Rostov
0-0
RFPL
Monday, 22 July 2024
22 Jul 17:00 17:00 sch
Nizhny Novgorod
Rubin
0-0
RFPL
Sunday, 21 July 2024
21 Jul 14:30 14:30 sch
Orenburg
Spartak Moscow
0-0
RFPL
21 Jul 17:00 17:00 sch
Akhmat Grozny
Krasnodar
0-0
RFPL
21 Jul 17:00 17:00 sch
Khimki
FK Makhachkala
0-0
RFPL
Saturday, 20 July 2024
20 Jul 17:00 17:00 sch
FC Rostov
CSKA Moscow
0-0
RFPL
20 Jul 17:00 17:00 sch
Dinamo Moscow
Fakel Voronezh
0-0
RFPL
Saturday, 25 May 2024
25 May 13:30 13:30 fin
Baltika 4
0-1 1-3
Lokomotiv Moscow 2
26-50
RFPL
0-1
1-3
25 May 13:30 13:30 fin
CSKA Moscow 2
2-0 2-0
Ural 2
45-30
RFPL
2-0
2-0
25 May 13:30 13:30 fin
Fakel Voronezh
1-0 2-0
Akhmat Grozny
29-35
RFPL
1-0
2-0
25 May 13:30 13:30 fin
Krasnodar 3
0-0 1-0
Dinamo Moscow 3 1
53-56
RFPL
0-0
1-0
25 May 13:30 13:30 fin
Krylya Sovetov
0-0 1-1
Nizhny Novgorod 5
40-29
RFPL
0-0
1-1
25 May 13:30 13:30 fin
Orenburg 2
0-0 0-0
Spartak Moscow 2
30-49
RFPL
0-0
0-0
25 May 13:30 13:30 fin
Zenit Saint Petersburg 2
0-0 2-1
FC Rostov 2
54-43
RFPL
0-0
2-1
25 May 13:30 13:30 fin
Rubin 2
1-0 1-1
PFC Sochi 4
41-23
RFPL
1-0
1-1
Monday, 20 May 2024
20 May 17:00 17:00 fin
Nizhny Novgorod 3
0-3 2-6
CSKA Moscow 1
29-42
RFPL
0-3
2-6
Sunday, 19 May 2024
19 May 09:00 09:00 fin
Ural 2
1-1 3-3
Orenburg 2
29-29
RFPL
1-1
3-3
19 May 11:15 11:15 fin
Spartak Moscow 4
2-0 3-1
Rubin 2
46-41
RFPL
2-0
3-1
19 May 13:30 13:30 fin
FC Rostov 3
2-1 2-1
Baltika 5
40-26
RFPL
2-1
2-1
Saturday, 18 May 2024
18 May 11:00 11:00 fin
Dinamo Moscow 2
1-1 4-1
Krylya Sovetov 3
53-40
RFPL
1-1
4-1
18 May 13:30 13:30 fin
Lokomotiv Moscow
1-0 2-0
Fakel Voronezh
47-29
RFPL
1-0
2-0
18 May 16:00 16:00 fin
PFC Sochi 2
1-1 2-3
Krasnodar
23-50
RFPL
1-1
2-3
Sunday, 12 May 2024
12 May 11:00 11:00 fin
Orenburg 3 1
0-1 0-2
Lokomotiv Moscow 3
29-44
RFPL
0-1
0-2
12 May 13:30 13:30 fin
Fakel Voronezh 1
0-0 0-0
Ural 2
28-28
RFPL
0-0
0-0
12 May 16:00 16:00 fin
PFC Sochi 1
2-0 6-1
Nizhny Novgorod 1
20-29
RFPL
2-0
6-1
Saturday, 11 May 2024
11 May 11:00 11:00 fin
Rubin
2-0 3-1
FC Rostov 2 2
38-40
RFPL
2-0
3-1
11 May 13:30 13:30 fin
Spartak Moscow
1-0 1-0
Krasnodar 1
43-50
RFPL
1-0
1-0
11 May 16:00 16:00 fin
Zenit Saint Petersburg 2
0-0 0-1
CSKA Moscow 5
51-39
RFPL
0-0
0-1
11 May 18:30 18:30 fin
Baltika
1-1 2-3
Dinamo Moscow 4
26-50
RFPL
1-1
2-3
Friday, 10 May 2024
10 May 13:00 13:00 fin
Krylya Sovetov 1
0-1 0-2
Akhmat Grozny
40-32
RFPL
0-1
0-2
Monday, 6 May 2024
06 May 12:45 12:45 fin
Ural 1
1-1 2-1
Baltika 1
0-0
RFPL
1-1
2-1
06 May 17:30 17:30 fin
CSKA Moscow 1
1-1 2-2
Rubin 2
0-0
RFPL
1-1
2-2
06 May 17:30 17:30 fin
Lokomotiv Moscow 3
1-0 1-0
FC Rostov 1
0-0
RFPL
1-0
1-0
Sunday, 5 May 2024
05 May 13:30 13:30 fin
Dinamo Moscow 2
0-0 3-2
PFC Sochi 1
47-20
RFPL
0-0
3-2
05 May 16:00 16:00 fin
Nizhny Novgorod 1
0-0 0-0
Spartak Moscow 1
28-42
RFPL
0-0
0-0
Saturday, 4 May 2024
04 May 14:00 14:00 fin
Orenburg 1
1-0 2-1
Krylya Sovetov 2
26-40
RFPL
1-0
2-1
04 May 16:30 16:30 fin
Krasnodar 2
0-0 0-1
Akhmat Grozny 2
50-29
RFPL
0-0
0-1
Monday, 29 April 2024
29 Apr 10:00 10:00 fin
Krylya Sovetov 2
0-0 0-0
Krasnodar 3 1
39-49
RFPL
0-0
0-0
29 Apr 12:15 12:15 fin
Rubin 2
1-0 1-1
Ural 4
36-24
RFPL
1-0
1-1
29 Apr 14:30 14:30 fin
PFC Sochi 3
0-0 0-0
Fakel Voronezh 4
19-26
RFPL
0-0
0-0
29 Apr 16:45 16:45 fin
FC Rostov 2
0-1 2-1
Orenburg 3
37-26
RFPL
0-1
2-1
Sunday, 28 April 2024
28 Apr 11:00 11:00 fin
Akhmat Grozny 2
2-1 5-1
Nizhny Novgorod 4 1
26-28
RFPL
2-1
5-1
28 Apr 13:15 13:15 fin
Spartak Moscow 2
1-0 3-2
Lokomotiv Moscow
39-41
RFPL
1-0
3-2
28 Apr 16:15 16:15 fin
Dinamo Moscow 1
0-0 1-0
Zenit Saint Petersburg
44-50
RFPL
0-0
1-0
28 Apr 18:30 18:30 fin
Baltika 3
0-0 3-1
CSKA Moscow 3
23-38
RFPL
0-0
3-1
Thursday, 25 April 2024
25 Apr 13:00 13:00 fin
Ural 2
0-0 0-1
FC Rostov 2
24-34
RFPL
0-0
0-1
25 Apr 15:15 15:15 fin
Fakel Voronezh 2
0-0 0-1
Krylya Sovetov 1
26-36
RFPL
0-0
0-1
25 Apr 17:30 17:30 fin
Akhmat Grozny 2
1-0 1-0
PFC Sochi 1
23-19
RFPL
1-0
1-0
25 Apr 17:30 17:30 fin
CSKA Moscow 1
0-0 0-0
Spartak Moscow 1
37-38
RFPL
0-0
0-0
Wednesday, 24 April 2024
24 Apr 13:00 13:00 fin
Orenburg 3
0-0 1-2
Dinamo Moscow 2
26-41
RFPL
0-0
1-2
24 Apr 15:15 15:15 fin
Nizhny Novgorod 1
1-0 2-3
Lokomotiv Moscow 4
28-38
RFPL
1-0
2-3
24 Apr 17:30 17:30 fin
Krasnodar 1
1-0 3-2
Baltika 2
46-23
RFPL
1-0
3-2
24 Apr 17:30 17:30 fin
Zenit Saint Petersburg 2
0-0 0-2
Rubin 3
50-33
RFPL
0-0
0-2
Sunday, 21 April 2024
21 Apr 11:00 11:00 fin
Nizhny Novgorod 1
0-2 1-4
Dinamo Moscow
28-38
RFPL
0-2
1-4
21 Apr 13:15 13:15 fin
Zenit Saint Petersburg 1
1-0 1-0
Orenburg 4
47-26
RFPL
1-0
1-0
21 Apr 15:15 15:15 fin
PFC Sochi 1
0-0 2-2
Ural 2
18-23
RFPL
0-0
2-2
21 Apr 17:30 17:30 fin
FC Rostov 2
1-1 1-5
Spartak Moscow 2
34-35
RFPL
1-1
1-5
Saturday, 20 April 2024
20 Apr 11:00 11:00 fin
Rubin 1 1
1-1 1-1
Lokomotiv Moscow 3
32-37
RFPL
1-1
1-1
20 Apr 13:30 13:30 fin
Baltika 3
0-0 2-1
Krylya Sovetov 2
20-36
RFPL
0-0
2-1
20 Apr 16:30 16:30 fin
CSKA Moscow 3 2
0-0 1-2
Akhmat Grozny 3
37-20
RFPL
0-0
1-2
Friday, 19 April 2024
19 Apr 16:00 16:00 fin
Krasnodar 1
0-0 2-0
Fakel Voronezh 3
43-26
RFPL
0-0
2-0
Sunday, 14 April 2024
14 Apr 09:00 09:00 fin
Orenburg 2
1-1 3-1
Nizhny Novgorod 2
23-28
RFPL
1-1
3-1
14 Apr 11:15 11:15 fin
Ural 5 1
1-1 2-1
Dinamo Moscow 3
20-38
RFPL
1-1
2-1
14 Apr 13:45 13:45 fin
Fakel Voronezh 4
0-0 0-1
FC Rostov 2
26-31
RFPL
0-0
0-1
14 Apr 16:00 16:00 fin
Krylya Sovetov 3
1-0 2-0
Rubin 5
33-32
RFPL
1-0
2-0
Saturday, 13 April 2024
13 Apr 11:00 11:00 fin
PFC Sochi 2
0-0 1-0
Spartak Moscow 1
15-35
RFPL
0-0
1-0
13 Apr 13:30 13:30 fin
Akhmat Grozny 2
0-5 1-7
Baltika 1
20-17
RFPL
0-5
1-7
13 Apr 14:00 14:00 fin
Krasnodar 4 1
1-0 1-2
Zenit Saint Petersburg 2
43-44
RFPL
1-0
1-2
13 Apr 16:30 16:30 fin
Lokomotiv Moscow 2
1-0 3-3
CSKA Moscow
36-36
RFPL
1-0
3-3
Monday, 8 April 2024
08 Apr 14:00 14:00 fin
Orenburg 3
0-0 3-0
Rubin 1
20-32
RFPL
0-0
3-0
Sunday, 7 April 2024
07 Apr 11:00 11:00 fin
CSKA Moscow 2
1-0 4-1
Fakel Voronezh
33-26
RFPL
1-0
4-1
07 Apr 13:30 13:30 fin
Akhmat Grozny 2 1
0-1 0-2
Lokomotiv Moscow 1
20-33
RFPL
0-1
0-2
07 Apr 13:30 13:30 fin
Zenit Saint Petersburg 1
1-0 1-0
Baltika
41-17
RFPL
1-0
1-0
07 Apr 16:30 16:30 fin
Dinamo Moscow 1
1-0 1-2
Spartak Moscow 4
38-32
RFPL
1-0
1-2
Saturday, 6 April 2024
06 Apr 11:00 11:00 fin
Ural 4 1
1-1 1-2
Krylya Sovetov 3
20-30
RFPL
1-1
1-2
06 Apr 13:30 13:30 fin
Nizhny Novgorod
2-2 3-4
Krasnodar 2
28-40
RFPL
2-2
3-4
06 Apr 17:00 17:00 fin
FC Rostov 2
2-2 2-2
PFC Sochi 3
30-14
RFPL
2-2
2-2
Sunday, 31 March 2024
31 Mar 11:00 11:00 fin
Fakel Voronezh 2
0-0 0-0
Orenburg 1
25-19
RFPL
0-0
0-0
31 Mar 13:30 13:30 fin
Rubin 2
2-0 2-1
Akhmat Grozny 1
29-20
RFPL
2-0
2-1
31 Mar 16:30 16:30 fin
Lokomotiv Moscow 6
0-1 1-1
Krasnodar 4
32-39
RFPL
0-1
1-1
Saturday, 30 March 2024
30 Mar 13:30 13:30 fin
PFC Sochi 2
0-1 2-2
CSKA Moscow 2
13-32
RFPL
0-1
2-2
30 Mar 14:30 14:30 fin
Baltika 2
2-0 2-0
Nizhny Novgorod 4
14-28
RFPL
2-0
2-0
30 Mar 16:00 16:00 fin
Spartak Moscow 2
0-0 0-0
Ural 4
31-19
RFPL
0-0
0-0
Friday, 29 March 2024
29 Mar 16:30 16:30 fin
Dinamo Moscow 1
0-3 1-4
FC Rostov 2
38-27
RFPL
0-3
1-4
Sunday, 10 March 2024
10 Mar 11:00 11:00 fin
Orenburg 1
0-0 1-0
Baltika 1
0-0
RFPL
0-0
1-0
10 Mar 13:30 13:30 fin
Lokomotiv Moscow 3 1
2-1 2-2
PFC Sochi 2 1
0-0
RFPL
2-1
2-2
10 Mar 16:00 16:00 fin
Spartak Moscow 6
0-1 0-2
Fakel Voronezh 5
0-0
RFPL
0-1
0-2
Saturday, 9 March 2024
09 Mar 11:00 11:00 fin
Ural 1
0-1 1-4
Zenit Saint Petersburg
0-0
RFPL
0-1
1-4
09 Mar 13:30 13:30 fin
Rubin 1
0-1 0-1
Nizhny Novgorod 2
0-0
RFPL
0-1
0-1
09 Mar 16:00 16:00 fin
Dinamo Moscow 1
1-0 2-0
Akhmat Grozny 2 1
0-0
RFPL
1-0
2-0
Friday, 8 March 2024
08 Mar 11:00 11:00 fin
Krylya Sovetov 2
0-1 0-2
CSKA Moscow 3
29-29
RFPL
0-1
0-2
08 Mar 15:30 15:30 fin
FC Rostov 5
1-0 2-1
Krasnodar 5 1
0-0
RFPL
1-0
2-1
Sunday, 3 March 2024
03 Mar 11:00 11:00 fin
Nizhny Novgorod 3
0-1 1-1
Fakel Voronezh 6
24-21
RFPL
0-1
1-1
03 Mar 13:30 13:30 fin
Dinamo Moscow 3
1-0 2-1
Lokomotiv Moscow 4
32-31
RFPL
1-0
2-1
03 Mar 16:00 16:00 fin
Baltika 3
0-0 0-0
PFC Sochi 2
0-0
RFPL
0-0
0-0
Saturday, 2 March 2024
02 Mar 11:00 11:00 fin
CSKA Moscow
0-0 1-1
Orenburg 1
28-15
RFPL
0-0
1-1
02 Mar 13:30 13:30 fin
Krasnodar 3
1-0 1-1
Rubin
0-0
RFPL
1-0
1-1
02 Mar 16:00 16:00 fin
Akhmat Grozny 2
0-0 1-0
Ural 2
0-0
RFPL
0-0
1-0
Friday, 1 March 2024
01 Mar 16:00 16:00 fin
FC Rostov 2
1-0 2-0
Krylya Sovetov 1
21-29
RFPL
1-0
2-0
Sunday, 10 December 2023
10 Dec 11:00 11:00 fin
Fakel Voronezh 1
0-1 1-1
Dinamo Moscow 3
20-31
RFPL
0-1
1-1
10 Dec 13:30 13:30 fin
PFC Sochi
1-0 1-1
Orenburg 4
10-14
RFPL
1-0
1-1
10 Dec 16:45 16:45 fin
Baltika 2
0-1 0-1
Rubin 1
13-25
RFPL
0-1
0-1
10 Dec 16:45 16:45 fin
Krasnodar 3
0-0 1-0
CSKA Moscow 1
35-28
RFPL
0-0
1-0
Saturday, 9 December 2023
09 Dec 11:00 11:00 fin
Spartak Moscow 2
2-0 3-0
Krylya Sovetov 1
27-29
RFPL
2-0
3-0
09 Dec 13:30 13:30 fin
Akhmat Grozny 3
0-0 0-0
FC Rostov 4 1
16-20
RFPL
0-0
0-0
09 Dec 16:45 16:45 fin
Zenit Saint Petersburg
1-0 1-0
Nizhny Novgorod
33-24
RFPL
1-0
1-0
Friday, 8 December 2023
08 Dec 16:00 16:00 fin
Lokomotiv Moscow 3
1-0 2-0
Ural 2
28-19
RFPL
1-0
2-0
Monday, 4 December 2023
04 Dec 16:30 16:30 fin
Dinamo Moscow
1-0 1-0
Rubin 1
28-25
RFPL
1-0
1-0
Sunday, 3 December 2023
03 Dec 11:00 11:00 fin
CSKA Moscow
1-0 2-0
FC Rostov 2 1
25-20
RFPL
1-0
2-0
03 Dec 13:30 13:30 fin
Krasnodar 2
1-0 2-1
Orenburg 2
32-14
RFPL
1-0
2-1
03 Dec 16:00 16:00 fin
Akhmat Grozny 3
1-1 2-1
Spartak Moscow 2
13-27
RFPL
1-1
2-1
Saturday, 2 December 2023
02 Dec 11:00 11:00 fin
Fakel Voronezh 1
0-0 0-0
Baltika 3
19-12
RFPL
0-0
0-0
02 Dec 13:30 13:30 fin
PFC Sochi 4
0-0 0-2
Krylya Sovetov 1
10-26
RFPL
0-0
0-2
02 Dec 16:30 16:30 fin
Nizhny Novgorod 1
0-0 1-0
Ural 1
21-19
RFPL
0-0
1-0
Sunday, 26 November 2023
26 Nov 09:00 09:00 fin
Orenburg 5
0-0 1-1
Akhmat Grozny 5
13-12
RFPL
0-0
1-1
26 Nov 11:00 11:00 fin
Ural 1
1-1 3-1
Krasnodar 4
16-32
RFPL
1-1
3-1
26 Nov 13:30 13:30 fin
Rubin 3
1-0 1-0
Fakel Voronezh 1
22-19
RFPL
1-0
1-0
26 Nov 16:00 16:00 fin
FC Rostov 3
0-0 1-0
Nizhny Novgorod 4
17-21
RFPL
0-0
1-0
Saturday, 25 November 2023
25 Nov 10:00 10:00 fin
Krylya Sovetov 4
1-1 3-3
Lokomotiv Moscow 2
25-24
RFPL
1-1
3-3
25 Nov 12:15 12:15 fin
Zenit Saint Petersburg
1-0 3-0
PFC Sochi 1
30-10
RFPL
1-0
3-0
25 Nov 14:30 14:30 fin
CSKA Moscow 1
2-1 2-3
Dinamo Moscow 4
25-25
RFPL
2-1
2-3
25 Nov 16:45 16:45 fin
Baltika 1
0-1 0-2
Spartak Moscow 2
12-24
RFPL
0-1
0-2
Sunday, 12 November 2023
12 Nov 11:00 11:00 fin
Nizhny Novgorod 1
0-0 0-0
Baltika 2
20-11
RFPL
0-0
0-0
12 Nov 13:30 13:30 fin
Dinamo Moscow 1
0-0 2-0
Orenburg 1
22-13
RFPL
0-0
2-0
12 Nov 16:00 16:00 fin
PFC Sochi 1 1
0-1 0-2
Rubin
10-19
RFPL
0-1
0-2
12 Nov 16:30 16:30 fin
Spartak Moscow
2-0 2-1
FC Rostov
21-17
RFPL
2-0
2-1
Saturday, 11 November 2023
11 Nov 11:00 11:00 fin
Fakel Voronezh 1
0-1 1-1
CSKA Moscow
18-24
RFPL
0-1
1-1
11 Nov 11:00 11:00 fin
Krylya Sovetov 5
1-0 3-1
Ural 3 1
22-16
RFPL
1-0
3-1
11 Nov 13:30 13:30 fin
Lokomotiv Moscow 3 1
0-0 2-1
Akhmat Grozny 4
21-12
RFPL
0-0
2-1
11 Nov 16:30 16:30 fin
Zenit Saint Petersburg
0-0 1-1
Krasnodar 1
29-31
RFPL
0-0
1-1
Monday, 6 November 2023
06 Nov 11:00 11:00 fin
Orenburg 4
0-0 1-1
FC Rostov 2
12-16
RFPL
0-0
1-1
06 Nov 13:30 13:30 fin
Ural 1
0-0 0-1
Rubin 2
16-16
RFPL
0-0
0-1
06 Nov 16:30 16:30 fin
PFC Sochi 5 1
1-3 3-3
Dinamo Moscow
9-21
RFPL
1-3
3-3
Sunday, 5 November 2023
05 Nov 11:00 11:00 fin
Krasnodar 3
1-0 2-1
Krylya Sovetov 3
28-22
RFPL
1-0
2-1
05 Nov 13:30 13:30 fin
CSKA Moscow 5
1-2 3-2
Nizhny Novgorod 4
21-20
RFPL
1-2
3-2
05 Nov 16:30 16:30 fin
Lokomotiv Moscow 2
0-0 1-1
Spartak Moscow 1 1
20-20
RFPL
0-0
1-1
Saturday, 4 November 2023
04 Nov 13:30 13:30 fin
Akhmat Grozny 3
1-0 1-2
Fakel Voronezh 2
12-15
RFPL
1-0
1-2
04 Nov 16:00 16:00 fin
Baltika
0-0 0-2
Zenit Saint Petersburg
11-26
RFPL
0-0
0-2
Sunday, 29 October 2023
29 Oct 11:00 11:00 fin
Nizhny Novgorod 3
1-0 1-0
PFC Sochi
17-9
RFPL
1-0
1-0
29 Oct 13:30 13:30 fin
Dinamo Moscow 4
1-0 2-1
Ural 1
18-16
RFPL
1-0
2-1
29 Oct 16:30 16:30 fin
CSKA Moscow 2
1-0 1-0
Krasnodar 3
18-28
RFPL
1-0
1-0
Saturday, 28 October 2023
28 Oct 11:00 11:00 fin
Fakel Voronezh 1
0-0 2-0
Spartak Moscow 3 1
12-20
RFPL
0-0
2-0
28 Oct 13:30 13:30 fin
FC Rostov 1
1-0 1-0
Lokomotiv Moscow 2
13-20
RFPL
1-0
1-0
28 Oct 13:30 13:30 fin
Krylya Sovetov
1-0 1-1
Orenburg 3
21-11
RFPL
1-0
1-1
Friday, 27 October 2023
27 Oct 16:00 16:00 fin
Rubin 2
0-0 1-0
Baltika 3
13-11
RFPL
0-0
1-0
Sunday, 22 October 2023
22 Oct 09:00 09:00 fin
Ural 1
1-3 1-4
PFC Sochi 1
16-6
RFPL
1-3
1-4
22 Oct 11:00 11:00 fin
Spartak Moscow
1-0 2-0
Nizhny Novgorod 3 1
17-17
RFPL
1-0
2-0
22 Oct 16:00 16:00 fin
FC Rostov 1
2-0 3-0
Akhmat Grozny 3
10-12
RFPL
2-0
3-0
Saturday, 21 October 2023
21 Oct 09:00 09:00 fin
Orenburg 4
0-1 1-2
Fakel Voronezh 2
11-9
RFPL
0-1
1-2
21 Oct 11:00 11:00 fin
Rubin 3
0-0 0-0
CSKA Moscow 4
12-17
RFPL
0-0
0-0
21 Oct 13:30 13:30 fin
Lokomotiv Moscow
0-0 0-0
Dinamo Moscow
19-17
RFPL
0-0
0-0
21 Oct 16:00 16:00 fin
Baltika 3
2-1 2-2
Krasnodar 1
10-27
RFPL
2-1
2-2
Sunday, 8 October 2023
08 Oct 11:00 11:00 fin
Nizhny Novgorod 2
1-0 2-0
Krylya Sovetov
14-21
RFPL
1-0
2-0
08 Oct 13:30 13:30 fin
Dinamo Moscow 4
0-0 0-0
Fakel Voronezh
16-8
RFPL
0-0
0-0
08 Oct 16:00 16:00 fin
Akhmat Grozny 3
0-1 0-1
Rubin 2
12-9
RFPL
0-1
0-1
08 Oct 16:00 16:00 fin