Afghanistan
Angola
Argentina
Asia (AFC)
Asian Games
Australia
Belgium-Netherlands
Brazil
Burkina Faso
Central American & Caribbean Games
Central American Games
Congo DR
Denmark
England
Europe (UEFA)
FYR Macedonia
Finland
Germany
Greece
International Tournaments
Italy
Mediterranean Games
Mexico
National
Nepal
North & Central America (Concacaf)
Palestine
Pan American Games
Panama
Russia
Scandinavia
Serbia And Montenegro
South American Games
Spain
Syria
USA
World (FIFA)
Yemen
Zimbabwe

Serie D Group A6 - Brazil

15 Jun 2024 - 15 Jun 2024
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
Tuesday, 25 June 2024
25 Jun 22:00 22:00 ftr
Real Noroeste
Democrata SL
0-0
DG6
Saturday, 22 June 2024
22 Jun 19:00 19:00 ftr
Nova Iguacu
Itabuna
0-0
DG6
22 Jun 20:00 20:00 ftr
Ipatinga
Serra FC
0-0
DG6
22 Jun 21:30 21:30 ftr
Portuguesa-RJ
Audax Rio
0-0
DG6
Wednesday, 19 June 2024
19 Jun 22:30 22:30 ftr
Democrata SL
Portuguesa-RJ
0-0
DG6
Sunday, 16 June 2024
16 Jun 18:00 18:00 ftr
Nova Iguacu
Ipatinga
0-0
DG6
16 Jun 19:00 19:00 ftr
Serra FC
Itabuna
0-0
DG6
Saturday, 15 June 2024
15 Jun 18:30 18:30 ftr
Audax Rio
Real Noroeste
0-0
DG6
Thursday, 13 June 2024
13 Jun 22:00 22:00 fin
Itabuna
1-1 1-1
Democrata SL
15-8
DG6
1-1
1-1
Wednesday, 12 June 2024
12 Jun 22:00 22:00 fin
Real Noroeste
0-1 0-1
Nova Iguacu
7-12
DG6
0-1
0-1
12 Jun 22:30 22:30 fin
Ipatinga
0-1 0-3
Audax Rio
6-2
DG6
0-1
0-3
12 Jun 23:00 23:00 fin
Portuguesa-RJ
0-0 1-1
Serra FC
13-10
DG6
0-0
1-1
Sunday, 9 June 2024
09 Jun 22:30 22:30 fin
Democrata SL
0-1 0-2
Itabuna
8-12
DG6
0-1
0-2
Saturday, 8 June 2024
08 Jun 18:00 18:00 fin
Nova Iguacu
1-0 1-0
Real Noroeste
9-7
DG6
1-0
1-0
08 Jun 18:30 18:30 fin
Audax Rio
0-0 0-0
Ipatinga
1-5
DG6
0-0
0-0
08 Jun 19:00 19:00 fin
Serra FC
1-1 1-2
Portuguesa-RJ
10-10
DG6
1-1
1-2
Tuesday, 4 June 2024
04 Jun 23:00 23:00 fin
Portuguesa-RJ
2-0 3-0
Democrata SL
7-8
DG6
2-0
3-0
Sunday, 2 June 2024
02 Jun 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
2-0 3-1
Audax Rio
4-1
DG6
2-0
3-1
02 Jun 19:00 19:00 fin
Itabuna
1-1 3-1
Serra FC
9-10
DG6
1-1
3-1
Saturday, 1 June 2024
01 Jun 20:00 20:00 fin
Ipatinga
1-0 1-1
Nova Iguacu
4-8
DG6
1-0
1-1
Tuesday, 28 May 2024
28 May 22:30 22:30 fin
Democrata SL
0-1 1-1
Real Noroeste
7-3
DG6
0-1
1-1
Saturday, 25 May 2024
25 May 18:30 18:30 fin
Audax Rio
1-0 1-1
Portuguesa-RJ
0-6
DG6
1-0
1-1
25 May 19:00 19:00 fin
Itabuna
0-0 0-0
Nova Iguacu
8-7
DG6
0-0
0-0
Friday, 24 May 2024
24 May 23:00 23:00 fin
Serra FC
0-0 1-0
Ipatinga
7-4
DG6
0-0
1-0
Tuesday, 21 May 2024
21 May 23:00 23:00 fin
Serra FC
1-0 1-0
Democrata SL
4-7
DG6
1-0
1-0
Saturday, 18 May 2024
18 May 19:00 19:00 fin
Nova Iguacu
1-0 2-0
Audax Rio
4-0
DG6
1-0
2-0
18 May 20:00 20:00 fin
Ipatinga
1-0 2-0
Real Noroeste
1-3
DG6
1-0
2-0
18 May 20:00 20:00 fin
Portuguesa-RJ
0-0 1-1
Itabuna
5-7
DG6
0-0
1-1
Monday, 13 May 2024
13 May 22:30 22:30 fin
Democrata SL
1-0 1-0
Ipatinga
4-1
DG6
1-0
1-0
Sunday, 12 May 2024
12 May 19:00 19:00 fin
Itabuna
0-0 1-0
Audax Rio
4-0
DG6
0-0
1-0
Saturday, 11 May 2024
11 May 20:00 20:00 fin
Real Noroeste
0-0 0-0
Serra FC
2-3
DG6
0-0
0-0
11 May 21:30 21:30 fin
Portuguesa-RJ
0-0 1-0
Nova Iguacu
2-4
DG6
0-0
1-0
Tuesday, 7 May 2024
07 May 18:30 18:30 fin
Audax Rio
0-0 0-1
Democrata SL
0-1
DG6
0-0
0-1
Saturday, 4 May 2024
04 May 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
1-0 1-1
Portuguesa-RJ
1-1
DG6
1-0
1-1
04 May 19:00 19:00 fin
Nova Iguacu
1-0 4-0
Serra FC
1-3
DG6
1-0
4-0
04 May 20:00 20:00 fin
Ipatinga
1-1 2-3
Itabuna
1-1
DG6
1-1
2-3
Sunday, 28 April 2024
28 Apr 19:00 19:00 fin
Itabuna
0-0 0-0
Real Noroeste
0-0
DG6
0-0
0-0
Saturday, 27 April 2024
27 Apr 19:00 19:00 fin
Serra FC
0-0 1-0
Audax Rio
0-0
DG6
0-0
1-0
27 Apr 19:00 19:00 fin
Democrata SL
0-0 1-1
Nova Iguacu
0-0
DG6
0-0
1-1
27 Apr 21:30 21:30 fin
Portuguesa-RJ
0-0 0-0
Ipatinga
0-0
DG6
0-0
0-0
Sunday, 23 July 2023
23 Jul 18:00 18:00 fin
Athletic Club
1-0 3-1
Nova Iguacu
26-10
DG6
1-0
3-1
23 Jul 18:00 18:00 fin
Real Noroeste
0-0 0-0
Portuguesa-RJ
6-28
DG6
0-0
0-0
23 Jul 18:00 18:00 fin
Resende
0-1 1-2
Vitoria Es
14-17
DG6
0-1
1-2
23 Jul 18:00 18:00 fin
Santo Andre
0-0 1-1
Democrata-GV
18-24
DG6
0-0
1-1
Monday, 17 July 2023
17 Jul 23:30 23:30 fin
Democrata-GV
2-0 2-0
Resende
21-14
DG6
2-0
2-0
Saturday, 15 July 2023
15 Jul 14:00 14:00 fin
Nova Iguacu
1-1 1-1
Real Noroeste
9-5
DG6
1-1
1-1
15 Jul 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
0-1 3-1
Santo Andre
14-18
DG6
0-1
3-1
15 Jul 19:00 19:00 fin
Portuguesa-RJ
1-0 1-0
Athletic Club
25-26
DG6
1-0
1-0
Sunday, 9 July 2023
09 Jul 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
1-0 2-0
Real Noroeste
11-5
DG6
1-0
2-0
Saturday, 8 July 2023
08 Jul 18:00 18:00 fin
Athletic Club
1-0 1-0
Democrata-GV
23-21
DG6
1-0
1-0
08 Jul 18:00 18:00 fin
Resende
0-0 0-0
Portuguesa-RJ
13-24
DG6
0-0
0-0
08 Jul 18:00 18:00 fin
Santo Andre
1-0 2-0
Nova Iguacu
15-9
DG6
1-0
2-0
Monday, 3 July 2023
03 Jul 23:30 23:30 fin
Democrata-GV
0-1 4-2
Vitoria Es
18-11
DG6
0-1
4-2
Saturday, 1 July 2023
01 Jul 18:00 18:00 fin
Resende
1-0 2-0
Santo Andre
10-15
DG6
1-0
2-0
01 Jul 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
0-0 0-1
Athletic Club
5-20
DG6
0-0
0-1
01 Jul 21:00 21:00 fin
Portuguesa-RJ
1-0 2-2
Nova Iguacu
23-8
DG6
1-0
2-2
Saturday, 24 June 2023
24 Jun 14:00 14:00 fin
Nova Iguacu
3-0 3-0
Resende
5-10
DG6
3-0
3-0
24 Jun 18:00 18:00 fin
Athletic Club
0-0 0-0
Vitoria Es
19-10
DG6
0-0
0-0
24 Jun 18:00 18:00 fin
Santo Andre
0-0 0-0
Portuguesa-RJ
14-22
DG6
0-0
0-0
24 Jun 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
1-0 1-2
Democrata-GV
5-15
DG6
1-0
1-2
Monday, 19 June 2023
19 Jun 23:30 23:30 fin
Democrata-GV
0-0 1-0
Nova Iguacu
12-5
DG6
0-0
1-0
Saturday, 17 June 2023
17 Jun 18:00 18:00 fin
Resende
1-0 1-1
Real Noroeste
9-4
DG6
1-0
1-1
17 Jun 18:00 18:00 fin
Santo Andre
0-0 0-1
Athletic Club
14-16
DG6
0-0
0-1
17 Jun 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
0-1 0-1
Portuguesa-RJ
10-19
DG6
0-1
0-1
Wednesday, 14 June 2023
14 Jun 18:00 18:00 fin
Nova Iguacu
2-0 3-2
Vitoria Es
2-10
DG6
2-0
3-2
14 Jun 22:00 22:00 fin
Athletic Club
0-0 3-0
Resende
13-9
DG6
0-0
3-0
14 Jun 22:00 22:00 fin
Real Noroeste
0-2 0-3
Santo Andre
4-11
DG6
0-2
0-3
14 Jun 23:00 23:00 fin
Portuguesa-RJ
2-0 4-1
Democrata-GV
16-12
DG6
2-0
4-1
Sunday, 11 June 2023
11 Jun 18:00 18:00 fin
Resende
0-0 0-0
Athletic Club
8-12
DG6
0-0
0-0
11 Jun 19:00 19:00 fin
Democrata-GV
0-0 1-0
Portuguesa-RJ
9-16
DG6
0-0
1-0
Saturday, 10 June 2023
10 Jun 18:00 18:00 fin
Santo Andre
1-0 2-0
Real Noroeste
8-4
DG6
1-0
2-0
10 Jun 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
0-1 3-2
Nova Iguacu
7-2
DG6
0-1
3-2
Wednesday, 7 June 2023
07 Jun 18:00 18:00 fin
Nova Iguacu
0-0 0-0
Democrata-GV
1-8
DG6
0-0
0-0
07 Jun 22:00 22:00 fin
Real Noroeste
0-0 0-1
Resende
4-5
DG6
0-0
0-1
07 Jun 22:00 22:00 fin
Athletic Club
1-1 4-2
Santo Andre
9-8
DG6
1-1
4-2
07 Jun 23:00 23:00 fin
Portuguesa-RJ
3-1 3-2
Vitoria Es
13-7
DG6
3-1
3-2
Sunday, 4 June 2023
04 Jun 19:00 19:00 fin
Democrata-GV
0-1 2-2
Real Noroeste
7-3
DG6
0-1
2-2
Saturday, 3 June 2023
03 Jun 18:00 18:00 fin
Resende
2-1 3-1
Nova Iguacu
2-1
DG6
2-1
3-1
03 Jun 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
0-2 1-2
Athletic Club
7-6
DG6
0-2
1-2
03 Jun 21:00 21:00 fin
Portuguesa-RJ
3-0 3-0
Santo Andre
10-8
DG6
3-0
3-0
Saturday, 27 May 2023
27 May 18:00 18:00 fin
Nova Iguacu
1-0 1-1
Portuguesa-RJ
0-9
DG6
1-0
1-1
27 May 18:00 18:00 fin
Santo Andre
1-0 1-1
Resende
7-1
DG6
1-0
1-1
27 May 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
1-0 3-1
Democrata-GV
4-7
DG6
1-0
3-1
27 May 19:00 19:00 fin
Athletic Club
0-0 1-0
Real Noroeste
3-3
DG6
0-0
1-0
Monday, 22 May 2023
22 May 23:30 23:30 fin
Democrata-GV
1-0 1-0
Athletic Club
4-3
DG6
1-0
1-0
Saturday, 20 May 2023
20 May 18:00 18:00 fin
Nova Iguacu
0-0 0-1
Santo Andre
0-4
DG6
0-0
0-1
20 May 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
0-0 0-2
Vitoria Es
3-1
DG6
0-0
0-2
20 May 21:00 21:00 fin
Portuguesa-RJ
0-1 3-2
Resende
6-1
DG6
0-1
3-2
Saturday, 13 May 2023
13 May 18:00 18:00 fin
Santo Andre
1-0 1-0
Vitoria Es
1-1
DG6
1-0
1-0
13 May 18:00 18:00 fin
Resende
0-0 0-1
Democrata-GV
1-1
DG6
0-0
0-1
13 May 18:30 18:30 fin
Real Noroeste
1-0 2-0
Nova Iguacu
0-0
DG6
1-0
2-0
13 May 20:00 20:00 fin
Athletic Club
1-0 1-2
Portuguesa-RJ
3-3
DG6
1-0
1-2
Monday, 8 May 2023
08 May 23:30 23:30 fin
Democrata-GV
1-0 1-1
Santo Andre
0-0
DG6
1-0
1-1
Saturday, 6 May 2023
06 May 14:00 14:00 fin
Nova Iguacu
0-2 1-2
Athletic Club
0-0
DG6
0-2
1-2
06 May 18:00 18:00 fin
Vitoria Es
0-0 1-1
Resende
0-0
DG6
0-0
1-1
06 May 21:00 21:00 fin
Portuguesa-RJ
1-1 5-2
Real Noroeste
0-0
DG6
1-1
5-2
Saturday, 16 July 2022
16 Jul 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
0-0 0-1
Caldense
0-0
DG6
0-0
0-1
16 Jul 19:00 19:00 fin
Urt
0-0 2-0
Ferroviaria
0-0
DG6
0-0
2-0
16 Jul 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
1-0 1-1
Nova Venecia
0-0
DG6
1-0
1-1
Sunday, 10 July 2022
10 Jul 14:00 14:00 fin
Nova Venecia
0-1 1-1
Urt
0-0
DG6
0-1
1-1
10 Jul 20:00 20:00 fin
Pouso Alegre
1-1 2-1
Inter De Limeira
0-0
DG6
1-1
2-1
Saturday, 9 July 2022
09 Jul 19:00 19:00 fin
Caldense
0-1 0-1
Real Noroeste
0-0
DG6
0-1
0-1
09 Jul 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
0-0 0-2
Bahia De Feira
0-0
DG6
0-0
0-2
Sunday, 3 July 2022
03 Jul 18:30 18:30 fin
Pouso Alegre
2-0 2-0
Urt
0-0
DG6
2-0
2-0
Saturday, 2 July 2022
02 Jul 18:00 18:00 fin
Real Noroeste
2-0 3-0
Ferroviaria
0-0
DG6
2-0
3-0
02 Jul 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
1-0 1-0
Caldense
0-0
DG6
1-0
1-0
02 Jul 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
1-0 2-1
Nova Venecia
0-0
DG6
1-0
2-1
Saturday, 25 June 2022
25 Jun 18:00 18:00 fin
Real Noroeste
0-0 2-2
Inter De Limeira
0-0
DG6
0-0
2-2
25 Jun 19:00 19:00 fin
Urt
1-1 2-5
Bahia De Feira
0-0
DG6
1-1
2-5
25 Jun 19:00 19:00 fin
Caldense
0-1 0-1
Pouso Alegre
0-0
DG6
0-1
0-1
Sunday, 19 June 2022
19 Jun 18:00 18:00 fin
Nova Venecia
1-0 2-1
Real Noroeste 1
0-0
DG6
1-0
2-1
Saturday, 18 June 2022
18 Jun 19:00 19:00 fin
Urt
2-1 3-2
Caldense
0-0
DG6
2-1
3-2
18 Jun 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
0-1 0-1
Ferroviaria
0-0
DG6
0-1
0-1
18 Jun 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
2-0 2-0
Pouso Alegre
0-0
DG6
2-0
2-0
Saturday, 11 June 2022
11 Jun 19:00 19:00 fin
Caldense
1-1 1-2
Nova Venecia
0-0
DG6
1-1
1-2
11 Jun 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
0-0 0-1
Bahia De Feira
0-0
DG6
0-0
0-1
Sunday, 5 June 2022
05 Jun 18:00 18:00 fin
Nova Venecia
0-1 1-1
Pouso Alegre
0-0
DG6
0-1
1-1
Saturday, 4 June 2022
04 Jun 19:00 19:00 fin
Urt
1-0 2-2
Inter De Limeira
0-0
DG6
1-0
2-2
04 Jun 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
1-1 2-2
Real Noroeste
0-0
DG6
1-1
2-2
04 Jun 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
0-0 1-0
Caldense
0-0
DG6
0-0
1-0
Sunday, 29 May 2022
29 May 18:00 18:00 fin
Pouso Alegre
1-0 1-1
Nova Venecia
0-0
DG6
1-0
1-1
Saturday, 28 May 2022
28 May 19:00 19:00 fin
Real Noroeste
0-0 1-1
Bahia De Feira
0-0
DG6
0-0
1-1
28 May 19:00 19:00 fin
Caldense
1-0 1-2
Ferroviaria
0-0
DG6
1-0
1-2
28 May 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
1-0 1-0
Urt
0-0
DG6
1-0
1-0
Sunday, 22 May 2022
22 May 18:00 18:00 fin
Nova Venecia
0-1 3-1
Caldense
0-0
DG6
0-1
3-1
22 May 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
0-0 0-1
Inter De Limeira
0-0
DG6
0-0
0-1
Saturday, 21 May 2022
21 May 19:00 19:00 fin
Urt
0-0 1-0
Real Noroeste
0-0
DG6
0-0
1-0
21 May 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
0-1 0-1
Pouso Alegre
0-0
DG6
0-1
0-1
Sunday, 15 May 2022
15 May 19:00 19:00 fin
Caldense
1-0 1-1
Urt
0-0
DG6
1-0
1-1
Saturday, 14 May 2022
14 May 19:00 19:00 fin
Real Noroeste
1-0 1-0
Nova Venecia
0-0
DG6
1-0
1-0
14 May 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
1-0 1-1
Inter De Limeira
0-0
DG6
1-0
1-1
Sunday, 8 May 2022
08 May 18:00 18:00 fin
Nova Venecia
1-1 2-1
Ferroviaria
0-0
DG6
1-1
2-1
08 May 19:00 19:00 fin
Bahia De Feira
0-1 0-1
Urt
0-0
DG6
0-1
0-1
Saturday, 7 May 2022
07 May 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
0-3 1-3
Real Noroeste
0-0
DG6
0-3
1-3
07 May 20:30 20:30 fin
Pouso Alegre
1-0 1-0
Caldense
0-0
DG6
1-0
1-0
Sunday, 1 May 2022
01 May 18:00 18:00 fin
Nova Venecia
1-0 2-2
Inter De Limeira
0-0
DG6
1-0
2-2
Saturday, 30 April 2022
30 Apr 19:00 19:00 fin
Urt
0-1 0-1
Pouso Alegre
0-0
DG6
0-1
0-1
30 Apr 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
1-1 1-2
Real Noroeste
0-0
DG6
1-1
1-2
30 Apr 23:00 23:00 fin
Caldense
0-0 0-2
Bahia De Feira
0-0
DG6
0-0
0-2
Sunday, 24 April 2022
24 Apr 19:00 19:00 fin
Real Noroeste 1
1-0 2-1
Caldense
0-0
DG6
1-0
2-1
Saturday, 23 April 2022
23 Apr 19:00 19:00 fin
Inter De Limeira
0-0 3-0
Pouso Alegre 1
0-0
DG6
0-0
3-0
23 Apr 19:00 19:00 fin
Urt
0-1 0-3
Nova Venecia
0-0
DG6
0-1
0-3
Sunday, 17 April 2022
17 Apr 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
2-0 8-0
Urt
0-0
DG6
2-0
8-0
17 Apr 20:30 20:30 fin
Pouso Alegre
1-0 2-1
Real Noroeste
0-0
DG6
1-0
2-1
Sunday, 5 September 2021
05 Sep 19:00 19:00 fin
Uberlandia
1-1 1-1
Ferroviaria
0-0
DG6
1-1
1-1
05 Sep 19:00 19:00 fin
Rio Branco VN
0-1 2-1
Patrocinense
0-0
DG6
0-1
2-1
05 Sep 19:00 19:00 fin
Caldense
1-1 1-2
Rio Branco Es
0-0
DG6
1-1
1-2
Sunday, 29 August 2021
29 Aug 19:00 19:00 fin
Patrocinense
0-0 1-0
Aguia Negra
0-0
DG6
0-0
1-0
Saturday, 28 August 2021
28 Aug 18:00 18:00 fin
Rio Branco Es
0-2 0-2
Uberlandia
0-0
DG6
0-2
0-2
28 Aug 20:00 20:00 fin
Boa
1-0 3-1
Rio Branco VN
0-0
DG6
1-0
3-1
28 Aug 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
1-0 3-1
Caldense
0-0
DG6
1-0
3-1
Monday, 23 August 2021
23 Aug 20:00 20:00 fin
Aguia Negra
1-3 2-6
Rio Branco Es
0-0
DG6
1-3
2-6
Sunday, 22 August 2021
22 Aug 19:00 19:00 fin
Patrocinense
0-1 0-1
Uberlandia
0-0
DG6
0-1
0-1
Saturday, 21 August 2021
21 Aug 19:00 19:00 fin
Caldense
0-1 0-1
Boa
0-0
DG6
0-1
0-1
Sunday, 15 August 2021
15 Aug 18:00 18:00 fin
Rio Branco VN
2-2 2-2
Aguia Negra
0-0
DG6
2-2
2-2
Saturday, 14 August 2021
14 Aug 19:00 19:00 fin
Uberlandia
0-0 2-3
Caldense
0-0
DG6
0-0
2-3
14 Aug 20:00 20:00 fin
Boa
1-0 2-0
Patrocinense
0-0
DG6
1-0
2-0
14 Aug 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
1-0 2-0
Rio Branco Es
0-0
DG6
1-0
2-0
Sunday, 8 August 2021
08 Aug 18:00 18:00 fin
Rio Branco Es
0-1 0-3
Rio Branco VN
0-0
DG6
0-1
0-3
Friday, 6 August 2021
06 Aug 20:00 20:00 fin
Aguia Negra
0-1 0-1
Ferroviaria
0-0
DG6
0-1
0-1
Sunday, 1 August 2021
01 Aug 18:00 18:00 fin
Rio Branco VN
0-0 1-0
Uberlandia
0-0
DG6
0-0
1-0
01 Aug 19:00 19:00 fin
Aguia Negra
0-3 0-6
Caldense
0-0
DG6
0-3
0-6
01 Aug 19:00 19:00 fin
Patrocinense
0-0 0-2
Ferroviaria
0-0
DG6
0-0
0-2
Saturday, 31 July 2021
31 Jul 20:00 20:00 fin
Boa
0-0 1-1
Rio Branco Es
0-0
DG6
0-0
1-1
Sunday, 25 July 2021
25 Jul 18:00 18:00 fin
Rio Branco Es
2-0 2-1
Patrocinense
0-0
DG6
2-0
2-1
25 Jul 18:00 18:00 fin
Ferroviaria
1-0 2-0
Boa
0-0
DG6
1-0
2-0
Saturday, 24 July 2021
24 Jul 19:00 19:00 fin
Uberlandia
1-0 2-0
Aguia Negra
0-0
DG6
1-0
2-0
Monday, 19 July 2021
19 Jul 20:00 20:00 fin
Aguia Negra
1-0 1-1
Uberlandia
0-0
DG6
1-0
1-1
Sunday, 18 July 2021
18 Jul 18:00 18:00 fin
Rio Branco VN
0-0 3-0
Caldense
0-0
DG6
0-0
3-0
Sunday, 11 July 2021
11 Jul 18:00 18:00 fin
Rio Branco Es
0-0 1-2
Boa
0-0
DG6
0-0
1-2
11 Jul 19:00 19:00 fin
Uberlandia
0-0 2-1
Rio Branco VN
0-0
DG6
0-0
2-1
Saturday, 10 July 2021
10 Jul 19:00 19:00 fin
Caldense
1-2 6-2
Aguia Negra
0-0
DG6
1-2
6-2
10 Jul 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
1-0 1-0
Patrocinense
0-0
DG6
1-0
1-0
Monday, 5 July 2021
05 Jul 19:00 19:00 fin
Patrocinense
0-0 2-3
Caldense
0-0
DG6
0-0
2-3
Saturday, 3 July 2021
03 Jul 20:00 20:00 fin
Boa
2-0 2-2
Uberlandia
0-0
DG6
2-0
2-2
03 Jul 20:00 20:00 fin
Ferroviaria
2-0 7-0
Aguia Negra
0-0
DG6
2-0
7-0
Wednesday, 30 June 2021
30 Jun 20:00 20:00 fin
Aguia Negra
1-0 4-1
Patrocinense
0-0
DG6
1-0
4-1
Sunday, 27 June 2021
27 Jun 18:00 18:00 fin
Rio Branco Es
0-1 0-3
Ferroviaria
0-0
DG6
0-1
0-3
27 Jun 19:00 19:00 fin
Aguia Negra
0-2 2-2
Rio Branco VN
0-0
DG6
0-2
2-2
Saturday, 26 June 2021
26 Jun 19:00 19:00 fin
Caldense
2-0 3-1
Uberlandia
0-0
DG6
2-0
3-1
26 Jun 19:00 19:00 fin
Patrocinense
1-0 1-3
Boa
0-0