Afghanistan
Angola
Argentina
Asia (AFC)
Asian Games
Australia
Belgium-Netherlands
Brazil
Burkina Faso
Central American & Caribbean Games
Central American Games
Congo DR
Denmark
England
Europe (UEFA)
FYR Macedonia
Finland
Germany
Greece
International Tournaments
Italy
Mediterranean Games
Mexico
National
Nepal
North & Central America (Concacaf)
Palestine
Pan American Games
Panama
Russia
Scandinavia
Serbia And Montenegro
South American Games
Spain
Syria
USA
World (FIFA)
Yemen
Zimbabwe

Serie D Group A2 - Brazil

15 Jun 2024 - 15 Jun 2024
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
Wednesday, 26 June 2024
26 Jun 22:00 22:00 ftr
Fluminense Pi
Altos
0-0
DG2
Sunday, 23 June 2024
23 Jun 19:00 19:00 ftr
Tocantinopolis
River AC
0-0
DG2
Saturday, 22 June 2024
22 Jun 20:00 20:00 ftr
Aguia De Maraba
Moto Club Ma
0-0
DG2
Tuesday, 18 June 2024
18 Jun 22:00 22:00 ftr
Tocantinopolis
Maranhao
0-0
DG2
Sunday, 16 June 2024
16 Jun 19:00 19:00 ftr
Cameta
River AC
0-0
DG2
16 Jun 19:00 19:00 ftr
Moto Club Ma
Fluminense Pi
0-0
DG2
Saturday, 15 June 2024
15 Jun 19:00 19:00 ftr
Altos
Aguia De Maraba
0-0
DG2
Thursday, 13 June 2024
13 Jun 22:00 22:00 fin
Fluminense Pi
2-0 2-2
Cameta
8-7
DG2
2-0
2-2
Wednesday, 12 June 2024
12 Jun 22:00 22:00 fin
River AC
0-1 1-3
Moto Club Ma
11-10
DG2
0-1
1-3
12 Jun 23:00 23:00 fin
Aguia De Maraba
0-0 0-0
Tocantinopolis
4-13
DG2
0-0
0-0
Tuesday, 11 June 2024
11 Jun 22:30 22:30 fin
Maranhao
0-1 0-2
Altos
13-9
DG2
0-1
0-2
Sunday, 9 June 2024
09 Jun 19:00 19:00 fin
Cameta
1-0 1-0
Fluminense Pi
4-8
DG2
1-0
1-0
09 Jun 19:00 19:00 fin
Moto Club Ma
1-1 1-1
River AC
9-10
DG2
1-1
1-1
09 Jun 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
2-0 3-0
Aguia De Maraba
10-4
DG2
2-0
3-0
Saturday, 8 June 2024
08 Jun 19:00 19:00 fin
Altos
0-0 1-1
Maranhao
8-12
DG2
0-0
1-1
Sunday, 2 June 2024
02 Jun 19:00 19:00 fin
Maranhao
0-1 0-1
Tocantinopolis
12-7
DG2
0-1
0-1
02 Jun 20:00 20:00 fin
Fluminense Pi
2-1 2-2
Moto Club Ma
7-8
DG2
2-1
2-2
Saturday, 1 June 2024
01 Jun 20:00 20:00 fin
River AC
0-0 1-0
Cameta
7-4
DG2
0-0
1-0
01 Jun 22:00 22:00 fin
Aguia De Maraba
1-1 3-3
Altos
3-7
DG2
1-1
3-3
Sunday, 26 May 2024
26 May 19:00 19:00 fin
Cameta
0-2 0-2
Maranhao
4-9
DG2
0-2
0-2
26 May 19:00 19:00 fin
River AC
2-0 5-0
Tocantinopolis
4-7
DG2
2-0
5-0
26 May 21:00 21:00 fin
Moto Club Ma
1-1 1-1
Aguia De Maraba
7-2
DG2
1-1
1-1
Saturday, 25 May 2024
25 May 19:00 19:00 fin
Altos
2-0 3-0
Fluminense Pi
4-7
DG2
2-0
3-0
Sunday, 19 May 2024
19 May 19:00 19:00 fin
Cameta
2-0 4-1
Moto Club Ma
1-7
DG2
2-0
4-1
19 May 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-1 3-1
Altos
4-4
DG2
0-1
3-1
19 May 20:00 20:00 fin
Fluminense Pi
1-0 2-0
River AC
4-4
DG2
1-0
2-0
Saturday, 18 May 2024
18 May 19:00 19:00 fin
Maranhao
2-0 4-0
Aguia De Maraba
6-2
DG2
2-0
4-0
Sunday, 12 May 2024
12 May 19:00 19:00 fin
Moto Club Ma
0-1 2-1
Maranhao
4-6
DG2
0-1
2-1
12 May 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
1-0 1-0
Tocantinopolis
1-4
DG2
1-0
1-0
Saturday, 11 May 2024
11 May 20:00 20:00 fin
Aguia De Maraba
1-0 1-1
Cameta
1-0
DG2
1-0
1-1
11 May 20:00 20:00 fin
River AC
0-0 1-1
Altos
3-3
DG2
0-0
1-1
Monday, 6 May 2024
06 May 23:00 23:00 fin
Aguia De Maraba
0-1 1-1
Fluminense Pi
0-0
DG2
0-1
1-1
Saturday, 4 May 2024
04 May 19:00 19:00 fin
Altos
1-1 1-2
Moto Club Ma
3-1
DG2
1-1
1-2
04 May 19:00 19:00 fin
Maranhao
1-0 1-0
River AC
3-3
DG2
1-0
1-0
04 May 20:00 20:00 fin
Tocantinopolis
0-0 1-0
Cameta
1-0
DG2
0-0
1-0
Sunday, 28 April 2024
28 Apr 19:00 19:00 fin
Cameta
0-0 0-1
Altos
0-0
DG2
0-0
0-1
28 Apr 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
1-1 1-2
Maranhao
0-0
DG2
1-1
1-2
28 Apr 19:00 19:00 fin
Moto Club Ma
1-1 2-2
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-1
2-2
Saturday, 27 April 2024
27 Apr 19:00 19:00 fin
River AC
1-1 2-1
Aguia De Maraba
0-0
DG2
1-1
2-1
Saturday, 22 July 2023
22 Jul 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
0-0 1-0
Maranhao
20-21
DG2
0-0
1-0
22 Jul 18:00 18:00 fin
EC Cordino
1-2 1-4
Caucaia EC
11-13
DG2
1-2
1-4
22 Jul 18:00 18:00 fin
Fluminense Pi
0-2 0-2
Ferroviario
8-33
DG2
0-2
0-2
22 Jul 18:00 18:00 fin
Tocantinopolis
1-0 1-1
Parnahyba
14-16
DG2
1-0
1-1
Sunday, 16 July 2023
16 Jul 19:00 19:00 fin
Caucaia EC
0-0 3-1
Fluminense Pi
10-8
DG2
0-0
3-1
16 Jul 19:00 19:00 fin
Maranhao
1-0 2-1
Tocantinopolis
18-14
DG2
1-0
2-1
16 Jul 20:00 20:00 fin
Ferroviario
5-1 6-1
EC Cordino
30-11
DG2
5-1
6-1
Saturday, 15 July 2023
15 Jul 22:00 22:00 fin
Parnahyba
1-1 1-1
Atletico Cearense
15-19
DG2
1-1
1-1
Sunday, 9 July 2023
09 Jul 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
0-0 3-0
Caucaia EC
16-10
DG2
0-0
3-0
09 Jul 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
0-0 1-3
Parnahyba
8-12
DG2
0-0
1-3
Saturday, 8 July 2023
08 Jul 19:00 19:00 fin
Maranhao
1-0 1-1
EC Cordino
17-10
DG2
1-0
1-1
08 Jul 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 1-1
Ferroviario
13-29
DG2
1-0
1-1
Sunday, 2 July 2023
02 Jul 19:00 19:00 fin
Caucaia EC
0-1 1-1
Ferroviario
9-28
DG2
0-1
1-1
02 Jul 20:00 20:00 fin
Parnahyba
0-1 0-3
Maranhao
12-14
DG2
0-1
0-3
Saturday, 1 July 2023
01 Jul 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
2-0 3-1
Tocantinopolis
13-13
DG2
2-0
3-1
01 Jul 18:00 18:00 fin
EC Cordino
0-0 2-0
Fluminense Pi
7-8
DG2
0-0
2-0
Wednesday, 28 June 2023
28 Jun 18:00 18:00 fin
EC Cordino
0-0 1-1
Parnahyba
6-11
DG2
0-0
1-1
28 Jun 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
1-1 1-1
Maranhao
7-13
DG2
1-1
1-1
28 Jun 22:00 22:00 fin
Ferroviario
1-1 2-1
Atletico Cearense
25-13
DG2
1-1
2-1
Saturday, 24 June 2023
24 Jun 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-0 1-1
Caucaia EC
12-8
DG2
0-0
1-1
Sunday, 18 June 2023
18 Jun 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
0-1 2-1
EC Cordino
10-6
DG2
0-1
2-1
Saturday, 17 June 2023
17 Jun 19:00 19:00 fin
Maranhao
0-0 1-0
Caucaia EC
10-8
DG2
0-0
1-0
17 Jun 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-0 1-1
Fluminense Pi
11-6
DG2
0-0
1-1
17 Jun 22:00 22:00 fin
Parnahyba
0-0 0-1
Ferroviario
11-22
DG2
0-0
0-1
Wednesday, 14 June 2023
14 Jun 18:00 18:00 fin
Caucaia EC
0-0 2-0
Parnahyba
5-11
DG2
0-0
2-0
14 Jun 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
0-1 0-3
Atletico Cearense
6-7
DG2
0-1
0-3
14 Jun 21:00 21:00 fin
EC Cordino
0-0 0-1
Tocantinopolis
6-8
DG2
0-0
0-1
14 Jun 23:00 23:00 fin
Ferroviario
1-0 3-1
Maranhao
19-10
DG2
1-0
3-1
Sunday, 11 June 2023
11 Jun 19:00 19:00 fin
Maranhao
0-0 1-1
Ferroviario
9-18
DG2
0-0
1-1
11 Jun 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 2-0
EC Cordino
5-6
DG2
1-0
2-0
11 Jun 20:00 20:00 fin
Parnahyba
1-0 1-1
Caucaia EC
10-4
DG2
1-0
1-1
Saturday, 10 June 2023
10 Jun 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
0-0 1-1
Fluminense Pi
6-5
DG2
0-0
1-1
Thursday, 8 June 2023
08 Jun 19:00 19:00 fin
Caucaia EC
0-0 0-0
Maranhao
3-8
DG2
0-0
0-0
Wednesday, 7 June 2023
07 Jun 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
1-0 1-0
Tocantinopolis
2-5
DG2
1-0
1-0
07 Jun 22:00 22:00 fin
EC Cordino
1-2 2-2
Atletico Cearense
5-5
DG2
1-2
2-2
07 Jun 23:00 23:00 fin
Ferroviario
2-0 6-0
Parnahyba
15-10
DG2
2-0
6-0
Sunday, 4 June 2023
04 Jun 19:00 19:00 fin
Caucaia EC
1-2 3-3
Tocantinopolis
2-4
DG2
1-2
3-3
Saturday, 3 June 2023
03 Jun 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
0-1 0-2
Ferroviario
5-12
DG2
0-1
0-2
03 Jun 19:00 19:00 fin
Maranhao
2-0 2-0
Fluminense Pi
5-2
DG2
2-0
2-0
03 Jun 22:00 22:00 fin
Parnahyba
2-0 3-0
EC Cordino
7-5
DG2
2-0
3-0
Sunday, 28 May 2023
28 May 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
0-0 0-0
EC Cordino
1-4
DG2
0-0
0-0
28 May 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-0 2-0
Atletico Cearense
1-5
DG2
0-0
2-0
28 May 20:00 20:00 fin
Ferroviario
1-0 1-0
Caucaia EC
9-2
DG2
1-0
1-0
Saturday, 27 May 2023
27 May 19:00 19:00 fin
Maranhao
2-0 4-0
Parnahyba
2-7
DG2
2-0
4-0
Sunday, 21 May 2023
21 May 19:00 19:00 fin
Caucaia EC
0-2 1-3
Atletico Cearense
2-2
DG2
0-2
1-3
21 May 20:00 20:00 fin
Ferroviario
0-0 1-0
Tocantinopolis
6-1
DG2
0-0
1-0
21 May 20:00 20:00 fin
Parnahyba
0-0 2-1
Fluminense Pi
4-1
DG2
0-0
2-1
Saturday, 20 May 2023
20 May 20:00 20:00 fin
EC Cordino
1-0 2-1
Maranhao
1-2
DG2
1-0
2-1
Sunday, 14 May 2023
14 May 18:30 18:30 fin
Fluminense Pi
0-2 2-2
Caucaia EC
0-1
DG2
0-2
2-2
14 May 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-0 0-0
Maranhao
0-1
DG2
0-0
0-0
Saturday, 13 May 2023
13 May 18:00 18:00 fin
Atletico Cearense
1-1 1-1
Parnahyba
1-3
DG2
1-1
1-1
13 May 20:00 20:00 fin
EC Cordino
0-0 0-1
Ferroviario
1-3
DG2
0-0
0-1
Sunday, 7 May 2023
07 May 18:00 18:00 fin
Caucaia EC
1-2 2-2
EC Cordino
0-0
DG2
1-2
2-2
07 May 19:00 19:00 fin
Maranhao
0-0 1-1
Atletico Cearense
0-0
DG2
0-0
1-1
07 May 20:00 20:00 fin
Ferroviario
0-0 2-0
Fluminense Pi
0-0
DG2
0-0
2-0
07 May 20:00 20:00 fin
Parnahyba
1-0 1-0
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-0
1-0
Sunday, 17 July 2022
17 Jul 18:00 18:00 fin
Moto Club Ma
1-0 2-0
Castanhal EC
0-0
DG2
1-0
2-0
17 Jul 18:00 18:00 fin
Pacajus SC
1-0 3-1
4 De Julho
0-0
DG2
1-0
3-1
17 Jul 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
1-1 5-3
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-1
5-3
Sunday, 10 July 2022
10 Jul 18:30 18:30 fin
Castanhal EC
1-0 1-1
Pacajus SC
0-0
DG2
1-0
1-1
Saturday, 9 July 2022
09 Jul 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
2-0 2-2
Tuna Luso
0-0
DG2
2-0
2-2
09 Jul 19:00 19:00 fin
4 De Julho
1-0 2-1
Moto Club Ma
0-0
DG2
1-0
2-1
09 Jul 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 2-1
Fluminense Pi
0-0
DG2
1-0
2-1
Saturday, 2 July 2022
02 Jul 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
1-1 2-1
4 De Julho
0-0
DG2
1-1
2-1
02 Jul 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
0-0 0-1
Moto Club Ma
0-0
DG2
0-0
0-1
02 Jul 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
2-1 3-1
Castanhal EC
0-0
DG2
2-1
3-1
Friday, 1 July 2022
01 Jul 23:00 23:00 fin
Pacajus SC
1-1 2-3
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-1
2-3
Sunday, 26 June 2022
26 Jun 20:00 20:00 fin
Moto Club Ma
0-1 1-1
Pacajus SC
0-0
DG2
0-1
1-1
Saturday, 25 June 2022
Sunday, 19 June 2022
19 Jun 20:00 20:00 fin
Moto Club Ma
0-1 1-2
Tocantinopolis
0-0
DG2
0-1
1-2
Saturday, 18 June 2022
18 Jun 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
0-2 0-3
Castanhal EC
0-0
DG2
0-2
0-3
18 Jun 19:00 19:00 fin
4 De Julho
0-1 1-2
Fluminense Pi
0-0
DG2
0-1
1-2
Friday, 17 June 2022
17 Jun 23:00 23:00 fin
Pacajus SC
0-0 0-1
Juventude Caxias Do Sul
0-0
DG2
0-0
0-1
Saturday, 11 June 2022
11 Jun 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
0-0 1-0
Pacajus SC
0-0
DG2
0-0
1-0
11 Jun 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
0-0 1-0
Castanhal EC
0-0
DG2
0-0
1-0
11 Jun 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
1-3 2-3
Moto Club Ma
0-0
DG2
1-3
2-3
Sunday, 5 June 2022
05 Jun 20:00 20:00 fin
Moto Club Ma
1-0 2-0
Tuna Luso
0-0
DG2
1-0
2-0
Saturday, 4 June 2022
04 Jun 18:30 18:30 fin
Castanhal EC
1-0 2-1
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-0
2-1
04 Jun 19:00 19:00 fin
4 De Julho
2-0 2-2
Juventude Caxias Do Sul
0-0
DG2
2-0
2-2
Saturday, 28 May 2022
28 May 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
0-2 0-2
Moto Club Ma
0-0
DG2
0-2
0-2
28 May 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
0-2 1-2
Pacajus SC
0-0
DG2
0-2
1-2
28 May 21:30 21:30 fin
Tocantinopolis
1-0 4-1
Castanhal EC
0-0
DG2
1-0
4-1
Sunday, 22 May 2022
22 May 20:00 20:00 fin
Moto Club Ma
1-0 3-2
Fluminense Pi
0-0
DG2
1-0
3-2
Saturday, 21 May 2022
21 May 19:00 19:00 fin
4 De Julho
2-1 2-2
Tocantinopolis
0-0
DG2
2-1
2-2
Friday, 20 May 2022
20 May 23:00 23:00 fin
Pacajus SC
0-0 2-0
Tuna Luso
0-0
DG2
0-0
2-0
Saturday, 14 May 2022
14 May 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
0-1 0-1
Pacajus SC
0-0
DG2
0-1
0-1
14 May 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 2-0
Moto Club Ma
0-0
DG2
1-0
2-0
Sunday, 8 May 2022
08 May 19:00 19:00 fin
4 De Julho
0-1 0-3
Castanhal EC
0-0
DG2
0-1
0-3
Saturday, 7 May 2022
07 May 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
1-1 1-1
Fluminense Pi
0-0
DG2
1-1
1-1
Friday, 6 May 2022
06 May 23:00 23:00 fin
Pacajus SC
0-1 0-2
Moto Club Ma
0-0
DG2
0-1
0-2
Tuesday, 3 May 2022
03 May 18:00 18:00 fin
Castanhal EC
1-1 2-2
Fluminense Pi
0-0
DG2
1-1
2-2
Monday, 2 May 2022
02 May 22:00 22:00 fin
Moto Club Ma
0-0 3-0
Juventude Caxias Do Sul
0-0
DG2
0-0
3-0
Saturday, 30 April 2022
30 Apr 19:00 19:00 fin
4 De Julho
0-0 3-0
Tuna Luso
0-0
DG2
0-0
3-0
30 Apr 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 1-1
Pacajus SC
0-0
DG2
1-0
1-1
Sunday, 24 April 2022
24 Apr 18:00 18:00 fin
Tuna Luso
0-2 0-3
Juventude Caxias Do Sul 1
0-0
DG2
0-2
0-3
24 Apr 19:00 19:00 fin
Fluminense Pi
2-0 4-0
Tocantinopolis
0-0
DG2
2-0
4-0
24 Apr 20:00 20:00 fin
Moto Club Ma
1-0 3-0
4 De Julho
0-0
DG2
1-0
3-0
Friday, 22 April 2022
22 Apr 23:00 23:00 fin
Pacajus SC
0-0 1-0
Castanhal EC
0-0
DG2
0-0
1-0
Sunday, 17 April 2022
17 Apr 18:00 18:00 fin
Castanhal EC
2-0 3-0
Moto Club Ma
0-0
DG2
2-0
3-0
17 Apr 19:00 19:00 fin
4 De Julho
1-1 1-1
Pacajus SC 1
0-0
DG2
1-1
1-1
17 Apr 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-0 3-1
Tuna Luso
0-0
DG2
0-0
3-1
Saturday, 4 September 2021
04 Sep 18:00 18:00 fin
Moto Club Ma
2-0 3-0
Tocantinopolis
0-0
DG2
2-0
3-0
04 Sep 18:00 18:00 fin
Paragominas FC
1-0 2-1
Guarany De Sobral
0-0
DG2
1-0
2-1
04 Sep 18:00 18:00 fin
4 De Julho
0-0 1-0
Juventude Caxias Do Sul
0-0
DG2
0-0
1-0
Saturday, 28 August 2021
28 Aug 18:00 18:00 fin
Guarany De Sobral
1-1 4-2
Moto Club Ma
0-0
DG2
1-1
4-2
28 Aug 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
0-2 0-3
Palmas
0-0
DG2
0-2
0-3
28 Aug 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-2 2-3
Paragominas FC
0-0
DG2
1-2
2-3
Saturday, 21 August 2021
21 Aug 18:30 18:30 fin
Palmas
0-1 0-2
Guarany De Sobral
0-0
DG2
0-1
0-2
21 Aug 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
0-1 0-2
4 De Julho
0-0
DG2
0-1
0-2
21 Aug 21:00 21:00 fin
Paragominas FC
2-0 4-1
Imperatriz
0-0
DG2
2-0
4-1
Saturday, 14 August 2021
14 Aug 18:00 18:00 fin
Guarany De Sobral
0-0 2-1
Tocantinopolis
0-0
DG2
0-0
2-1
14 Aug 18:30 18:30 fin
Moto Club Ma
0-2 1-4
Paragominas FC
0-0
DG2
0-2
1-4
14 Aug 18:30 18:30 fin
Juventude Caxias Do Sul
0-1 1-1
Imperatriz
0-0
DG2
0-1
1-1
14 Aug 19:00 19:00 fin
4 De Julho
1-0 1-2
Palmas
0-0
DG2
1-0
1-2
Saturday, 7 August 2021
07 Aug 18:30 18:30 fin
Palmas
1-1 2-1
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-1
2-1
07 Aug 19:00 19:00 fin
Imperatriz
0-1 0-1
Moto Club Ma
0-0
DG2
0-1
0-1
07 Aug 19:00 19:00 fin
4 De Julho
0-1 0-2
Guarany De Sobral
0-0
DG2
0-1
0-2
Sunday, 1 August 2021
01 Aug 19:00 19:00 fin
Paragominas FC
1-1 1-1
Palmas
0-0
DG2
1-1
1-1
Saturday, 31 July 2021
31 Jul 18:00 18:00 fin
Guarany De Sobral
0-0 1-1
Imperatriz
0-0
DG2
0-0
1-1
31 Jul 18:30 18:30 fin
Moto Club Ma
0-0 1-0
4 De Julho
0-0
DG2
0-0
1-0
Saturday, 24 July 2021
24 Jul 18:30 18:30 fin
Palmas
2-1 2-1
Moto Club Ma
0-0
DG2
2-1
2-1
24 Jul 19:00 19:00 fin
Imperatriz
1-0 3-2
Tocantinopolis
0-0
DG2
1-0
3-2
24 Jul 19:00 19:00 fin
4 De Julho
1-0 4-0
Paragominas FC 1
0-0
DG2
1-0
4-0
Sunday, 18 July 2021
18 Jul 19:00 19:00 fin
Paragominas FC
0-0 1-2
4 De Julho
0-0
DG2
0-0
1-2
Saturday, 17 July 2021
17 Jul 18:30 18:30 fin
Moto Club Ma
0-0 1-0
Palmas
0-0
DG2
0-0
1-0
17 Jul 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis 1
0-0 0-0
Imperatriz
0-0
DG2
0-0
0-0
Sunday, 11 July 2021
Saturday, 10 July 2021
10 Jul 19:00 19:00 fin
Imperatriz
0-0 1-0
Guarany De Sobral
0-0
DG2
0-0
1-0
10 Jul 19:00 19:00 fin
4 De Julho
0-0 2-0
Moto Club Ma
0-0
DG2
0-0
2-0
Sunday, 4 July 2021
04 Jul 18:30 18:30 fin
Moto Club Ma 1
1-0 1-1
Imperatriz 1
0-0
DG2
1-0
1-1
Saturday, 3 July 2021
03 Jul 18:00 18:00 fin
Guarany De Sobral
1-1 3-1
4 De Julho
0-0
DG2
1-1
3-1
03 Jul 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis 1
0-2 1-4
Palmas
0-0
DG2
0-2
1-4
Sunday, 27 June 2021
27 Jun 19:00 19:00 fin
Tocantinopolis
1-0 4-2
Guarany De Sobral
0-0
DG2
1-0
4-2
27 Jun 19:00 19:00 fin
Paragominas FC
1-1 2-2
Moto Club Ma
0-0
DG2
1-1<